خدمات اقیانوس آبی

ما در اقیانوس آبی به شما کمک می کنیم تا در کسب و کارتان بهترین باشید. خدمات ما برای بهبود و توسعه ی کسب و کار ها در ۶ حوزه دسته بندی می شوند، برای مشاهده جزئیات بیشتر و رزومه ما در آن حوزه روی دکمه ی مربوطه کلیک کنید.

مشاوره کسب و کار

یکی از مهم ترین شروط رسیدن به موفقیت یادگیری راه و روش های مدیریت می باشد. مشاوره کسب و کار امروزه یکی از مهم ترین نیاز های هر مدیری می باشد. چرا که مشاوره تخصصی می‌تواند کسب و کار شما را بهبود دهد،‌ به بیان دیگر درکنار هر مدیر موفقی، مشاور زبده ای ایستاده است.

مشاوره اقیانوس آبی
آکادمی اقیانوس آبی

آکادمی کسب و کار

به دلیل نبود دانش مدیریت کسب و کار بازاریابی و تبلیغات منابع انسانی ارتباطات و روابط عمومی مدیریت ارتباط با مشتری و رضایتمندی آن ها و …بسیاری از مدیران دچار مشکل و ضررهای جبران ناپذیر می شوند.

هدف آکادمی اقیانوس آبی پرورش مدیرانی با دانش روز دنیا برای توسعه کسب وکارها و رساندن آنها به سطح دانش روز مدیریت است .

برندینگ

برندینگ مجموعه ای از فعالیت هایی است که شما را در ذهن مخاطبان هدفتان شکل می دهد. ساخت این هویت دارای ابعاد مختلفی بوده و پیاده سازی آن نیاز به یک تیم متخصص دارد.

اقیانوس آبی با تجربه ی ارائه خدمات برندینگ به بیش از ۵۰۰ کسب و کار، شما را در این راه تنها نخواهد گذاشت.

برندینگ اقیانوس آبی
سیستم سازی اقیانوس آبی

سیستم سازی

هدف اصلی سیستم سازی این است که کسب و کار فرد یا افرادی خاص وابسته نباشد. بطوریکه اگه مدیر یا صاحب کسب و کار یک ماه هم به کسب و کار خود مراجعه نکند کسب و کار طبق روال سابق به فعالیت خود ادامه دهد. و یا اگر نیروها و پرسنل کلیدی کسب و کار را ترک کردند، کسب و کار با مشکل مواجه نشود.

خدمات دیجیتال

رقابت با تمامی رقبا در محیط های آنلاین امری اجتناب ناپذیر است. طراحی و مدیریت وبسایت، تولید محتوا و کپی رایتینگ، سئو و بهینه سازی محتوا برای موتورهای جستجو، ایمیل مارکتینگ،‌ بازار یابی در شبکه های اجتماعی و… تخصص هایی است که برای اجرا نیاز به تیم آموزش دیده و البته استراتژی حرفه ای دارد.
دیزاین اقیانوس آبی

خدمات دیزاین

گرافیک یک زبان بین المللی برای ارتباط کسب‌ و کارها با مشتریان است. ترجمه پیام‌های بازاریابی و تبلیغات به این زبان، هنری است که یک طراح گرافیک دارد. خروجی‌های گرافیکی خلاق و موثر جز با شناخت مخاطب و بازار حاصل نمی‌شوند و اگر خلاقیت طراح با دانش بازار همراه نشود، تلاشهای سازمان نتیجه ای نخواهد داشت. اقیانوس آبی با استفاده از علم روز کسب وکار و خلاقیت طرح های گرافیکی خروجی مطلوبی را برای مشتریان خود را ارائه می دهد.

کاسب یار
مشاور آنلاین کسب و کار

به کمک کاسب یار مسائل کسب‌و‌کارتان را ریشه‌یابی کنید و برای حل آن‌ها راهکارهای اجرایی بگیرید. کاسب یار اولین سیستم آنلاین مشاوره کسب وکار است که برای حمایت از کسب و کارها در شرایط کرونا خدمات کاملا رایگان ارائه می‌دهد.

کاسب یار، دستیار هوشمند کسب و کار