خدمات شرکت اقیانوس آبی

هدف شرکت اقیانوس آبی از ارائه خدمات به مدیران و صاحبان کسب و کار این است که تا جای ممکن در کسب و کار خود بهترین باشند. خدمات شرکت اقیانوس آبی برای بهبود و توسعه کسب و کارها در 6 حوزه دسته بندی شده اند:
  • مشاوره عمومی کسب و کار
  • آکادمی کسب و کار (دوره های آموزشی)
  • خدمات برندینگ : انتخاب نام و شعار، طراحی برندبوک و …
  • مشاوره و اجرای سیستم سازی
  • خدمات دیجیتال: طراحی وب سایت، تولید محتوا، سئو و …
  • خدمات دیزاین : طراحی لوگو، فرم اداری و …
برای مشاهده جزئیات بیشتر و رزومه شرکت اقیانوس آبی در هر حوزه، روی دکمه مربوطه کلیک کنید.

خدمات دیجیتال

امروزه رقابت برای فروش محصولات یا خدمات در محیط های آنلاین امری اجتناب ناپذیر است. طراحی و مدیریت وب سایت، تولید محتوا و کپی رایتینگ، سئو و بهینه سازی محتوا برای موتورهای جستجو، ایمیل مارکتینگ،‌ بازار یابی در شبکه های اجتماعی و… تخصص هایی است که برای اجرا نیاز به تیم آموزش دیده و البته استراتژی حرفه ای دارد. بخش دیجیتال اقیانوس آبی در انجام و آموزش این مهارت ها همراه شما است.

خدمات دیزاین

گرافیک یک زبان بین المللی برای ارتباط کسب‌ و کارها با مشتریان است. ترجمه پیام‌های بازاریابی و تبلیغات به این زبان، هنری است که یک طراح گرافیک دارد. خروجی‌های گرافیکی خلاق و موثر جز با شناخت مخاطب و بازار حاصل نمی‌شوند و اگر خلاقیت طراح با دانش بازار همراه نشود، تلاشهای سازمان نتیجه ای نخواهد داشت. اقیانوس آبی با استفاده از علم روز کسب وکار و خلاقیت طرح های گرافیکی خروجی مطلوبی را برای مشتریان خود را ارائه می دهد.

دیزاین اقیانوس آبی
سیستم سازی اقیانوس آبی

سیستم سازی

هدف اصلی سیستم سازی این است که کسب و کار شما به فرد یا افراد خاصی وابسته نباشد. یعنی اگر مدیر تا یک ماه هم به کسب و کار خود سر نزند، همه طبق روال سابق به فعالیت خود ادامه دهند و اگر پرسنل کلیدی سازمان را ترک کردند، کسب و کار با مشکل مواجه نشود. اقیانوس آبی شما را تا رسیدن به این مهم یاری می کند.

برندینگ

برندینگ یا برندسازی مجموعه ای از فعالیت ها است که کسب و کار شما را در ذهن مخاطبان هدفتان شکل می دهد. ساخت این هویت دارای ابعاد مختلفی بوده و پیاده سازی آن نیاز به یک تیم متخصص دارد. اقیانوس آبی با تجربه ارائه خدمات برندینگ به بیش از ۵۰۰ کسب و کار، شما را در این راه تنها نخواهد گذاشت.

برندینگ اقیانوس آبی
مشاوره اقیانوس آبی

مشاوره کسب و کار

یکی از مهم ترین شروط رسیدن به موفقیت شغلی، یادگیری راه و روش های مدیریت صحیح است. مشاوره کسب و کار امروزه یکی از مهم ترین نیاز های هر مدیر است، چرا که مشاوره ای که تخصصی برای کسب و کار شما باشد، تاثیر به مراتب بیشتری در شناسایی و رفع مشکلات کسب وکار شما، بهبود و توسعه آن دارد.

آکادمی کسب و کار

به دلیل نبود دانش در حوزه های مدیریت کسب و کار، بازاریابی و تبلیغات، مدیریت منابع انسانی، ارتباطات و روابط عمومی،  مدیریت ارتباط با مشتری و رضایت مندی آن ها و … بسیاری از مدیران دچار مشکلات و ضررهای جبران ناپذیری می شوند. هدف آکادمی اقیانوس آبی پرورش مدیرانی با دانش روز دنیا برای توسعه کسب وکارشان است.

آکادمی اقیانوس آبی
فرم برگه خدمات

درخواست مشاوره

آیا برای استفاده از خدمات اقیانوس آبی به راهنمایی نیاز دارید؟
0 0 رای ها
امتیاز بدهید

سوالی دارید ؟ یکی از روش های زیر را برای دریافت پیشتیبانی انتخاب کنید.

وارد شوید