طراحی لوگو

خدمات طراحی لوگو شرکت اقیانوس آبی

هویتت را به تصویر بکش!

با طراحی لوگو در ذهن مشتریانتان تثبیت می شوید و همین تصویر ذهنی آن ها از شما مبنای تکرار خریدشان خواهد شد.

خدمات طراحی لوگو

آیا می دانستید که %۷۵ از مردم، برندها را با لوگوی آنها می شناسند؟

چرا طراحی لوگو؟

تاکنون در اقیانوس آبی

سال تجربه
۰
پروژه موفق طراحی لوگو
۰
مشتری خوشحال
۰

نمونه کارها

چرا اقیانوس آبی را برای طراحی لوگوی کسب و کار خود انتخاب کنید؟

طراحی لوگو کار یک گرافیست و طراح لوگو حرفه ای است، اما گرافیست یک مترجم تصویر است. یعنی قبل از ثبت سفارش طراحی لوگو آنلاین، باید هویت برند تشریح شده و به گرافیست تفهیم شود. در این صورت همان چیزی طراحی می شود که واحد برند در نظر دارد. درک و گرفتن اطلاعات کامل از مشتریان هنگام سفارش لوگو، بنای اصلی تمایز واحد برندینگ اقیانوس‌آبی است.

هم چنین با خرید خدمات لوگو در اقیانوس آبی شما یک نمونه VIG لوگو دریافت می کنید. VIG (visual identity grid) راهنمای جامع استفاده و به کارگیری لوگو است که توسط تیم اقیانوس آبی تنظیم می شود و شامل بایدها و نبایدهای طراحی لوگوی شرکت، رنگ آمیزی ها، پس زمینه ها، سایزهای مختلف، چیدمان اجزای لوگو، کد رنگ ها، تناسب ها و … است که به طور تخصصی و حرفه ای برای هر کسب و کار تنظیم می شود.

تاکنون بیش از ۹۳% مشتریان ما از لوگوی طراحی شده خود راضی بوده اند.

بیش از ۴۰% از مصرف کنندگان می گویند که لوگو، شخصیت برند، نوع محصولاتی که می فروشد و کیفیت برند را نشان می دهد.

مراحل سفارش ساخت لوگو اقیانوس آبی در یزد

در این بخش بیشتر با نحوه ارائه خدمات طراحی آرم و لوگو اقیانوس آبی آشنا می شوید.

دریافت اطلاعات از مشتری

برگزاری جلسه ای با حضور کارفرما، طرح سوالات شناختی برای درک هویت، جامعه هدف، رقبا و الگوهای کاری

ایده پردازی و طراحی اولیه

پیاده سازی ایده های تیم طراحی به صورت ساده و  مینیمال روی کاغذ و تایید توسط مشاور و متخصص برند

پرزنت

برگزاری جلسه حضوری برای پرزنت از لوگو، لوگوتایپ و تمامی مراحل از ایده پردازی تا اجرا برای کارفرما

اتود مجدد

در صورتی که در مرحله اول پرزنت، لوگوی اجرا شده مورد تایید کارفرما نباشد،ایده پردازی و اجرا برای یک بار دیگر انجام می شود.

آماده سازی مود برد

تهیه مود بردی از آنالیز اولیه نمادها، اشکال، رنگ ها و …برای تیم گرافیک در جهت ترجمه هویت برند به زبان تصویر

اجرا

بررسی اتودهای اولیه و انتخاب مناسب ترین اتود، بازی با اشکال و خطوط و اجرای طرح تایید شده توسط تیم گرافیک

دفترچه راهنمای هویت بصری

تهیه دفترچه راهنما شامل تغییرات صحیح یا غلط استفاده از لوگو و لوگوتایپ، کدهای رنگی، سایزهای استاندارد و …

تحویل و ارسال فایل ها

پس از تایید نهایی توسط کارفرما، کلیه فایل ها و دفترچه هویت بصری به صورت چاپی برای کارفرما ارسال می شود.

درخواست مشاوره و سفارش طراحی لوگو

کاربران عزیز، برای دریافت مشاوره و پاسخ پرسش های خود در خصوص خدمات طراحی لوگو در یز و استان های دیگر شماره همراه خود را وارد نمایید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.

هزینه طراحی لوگو در اقیانوس آبی چقدر است؟

قیمت طراحی لوگو حرفه ای مسلما یکی از اولین دغدغه هایی است که اگر به دنبال طراحی حرفه ای لوگو باشید به سراغ شما خواهد آمد و یکی از فاکتورهای مهم برای انتخاب شرکت طراحی لوگو می باشد. اما تعیین هزینه لوگو به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه می بینید:

لوگوتایپ

۷.۰۰۰.۰۰۰ تومان

لوگوتایپ یعنی نماد نوشتاری. یعنی طراحی اختصاصی نام برند مانند کوکا کولا و گوگل. برای طراحی لوگو شخصی معمولا از logotype استفاده می شود و فونت طراحی لوگو در این قسمت مشخص می شود.

طراحی ست اداری

لوگو، لوگوتایپ و ست اداری (قیمت طراحی هویت بصری)

۱۷.۰۰۰.۰۰۰ تومان

مجموعه اوراق ادرای که به صورت یکپارچه طراحی می شوند. در طراحی لوگو شرکتی معمولا طراحی ست اداری نیز انجام می شود.

طراحی لوگو و لوگوتایپ

لوگو و لوگوتایپ

۱۳.۰۰۰.۰۰۰ تومان

لوگو یعنی نماد تصویری. لوگوتایپ یعنی نماد نوشتاری. لوگوی ترکیبی یعنی ترکیب هر دو مدل لوگوی تصویری و لوگوتایپ مانند لوگوی آدیداس  که در کنار استفاده از نوشته اختصاصی نام برند، تصویر نیز لحاظ شده است.

سوالات متداول

قیمت طراحی لوگو بر اساس زمان و انرژی صرف شده و هم چنین پیچیدگی و نوع طرح انتخابی محاسبه می شود. البته قیمت طراحی لوگو استاندارد بر اساس تعرفه انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران هم اعلام می شود.

برای سفارش کافی است با شماره ۰۹۱۶۲۵۱۰۰۲۶ تماس بگیرید و یا فرم درخواست مشاوره ای که در بالای این بخش قرار دارد را پر کنید تا ما با شما تماس بگیریم.

بعد از بررسی زمان پروژه های در دست و اعلام زمان شروع پروژه، طی ۳ هفته کاری لوگو و دفترچه هویت بصری آماده می شود و به مرحله پرزنت می رسد.

پاسخ این سوال به عوامل مختلفی بستگی دارد. اما به صورت کلی میتوان گفت که اگر برندتان صرفا در ایران فعالیت می کند و خواهد کرد و مخاطبین شما هم صرفا ایرانی هستند و خواهند بود، بهتر است لوگو تایپ فارسی طراحی شود. در غیر این صورت طراحی لوگوی انگلیسی را نیز به انتخاب خود اضافه کنید.

در صورتی که لوگو در مرحله اولیه مورد تایید کارفرما قرار نگیرد، یک مرحله دیگر اتود زده و اجرا می شود و به مرحله پرزنت می رسد. در صورتی که هیچ کدام از لوگوهای طراحی شده طی دو مرحله مورد تایید کارفرما نباشد، نصف مبلغ پرداخت شده به کارفرما عودت داده می شود و در صورتی که کارفرما مایل به طراحی مجدد باشد، پروژه ای جدید مجدداً استارت می خورد.

خیر، خدمات ثبت لوگو در ایران، بُعد حقوقی دارد و توسط شرکت های حقوقی انجام می شود. ما لوگوی شما را ثبت نمی کنیم، ولی در طراحی آن، امکان ثبت لوگو را در نظر می گیریم.

اقیانوس آبی هیچ فعالیتی در زمینه ثبت برند و لوگو ندارد و مسئولیت ثبت لوگو به عهده کارفرما می باشد.

لوگو در فرمتهای JPG، PNG، SVG در اختیار شما قرار می گیرد. همچنین می‌توانید با هماهنگی طراح لوگوی خود، فایل لایه‌ باز آن را نیز با فرمت‌هایی مثل PSD، AI، PDF، EPS و … در اختیار داشته باشید.

هم چنین شما یک دفترچه هویت بصری شامل دستورالعمل هایی شفاف در مورد تغییرات صحیح یا غلط استفاده از لوگو و لوگوتایپ، کدهای رنگی، سایزهای استاندارد و … دریافت می کنید که شما را قادر می سازد در فرآیندهای مرتبط با چاپ و رونمایی از لوگو در فضاهای مختلف دچار خطا نشوید و یکپارچگی کسب و کارتان در طی سالیان حفظ شود.

برای ثبت لوگو با علائم تجاری شما می توانید با مراجعه به سایت سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به آدرس (http://iripo.ssaa.ir) و تکمیل اظهار نامه و یا از طریق یکی از موسسات ثبتی اقدام نمایید

لوگو هویت کسب و کار شما است...

چرا برای کسب و کارمان طراحی لوگو انجام می دهیم؟ چون مشتریان ما را با آن لوگو می شناسند و ویژگی ها و برندمان را با دیدن طرح لوگو به یاد می آورند. هنگام طراحی لوگو باید بدانیم که کدام ویژگی یا صفت خود را می خواهیم برای مخاطب تداعی کنیم. تجربه های تلخ و شیرین برند در کنار طراحی لوگو ما در ذهن مشتری ثبت می‌شود و همین تصویر مبنای تکرار خریدشان است.

طراحی لوگو شخصی یا طراحی لوگو شرکتی فقط جنبه تزئینی و زیبایی ندارد، بلکه به صورت آرم و نشان بر روی تمامی کالاها و خدمات شما ثبت خواهد شد. طراحی لوگو حتی در تبلیغات نیز اهمیت بسیار زیادی دارد و بایستی به خوبی به بازار معرفی شود.

لوگو چیست و چه انواعی دارد؟

در تعریف لوگو گفته می شود که لوگو نمادی است متشکل از کلمات، تصاویر و رنگ‌ها که برای شناسایی یک برند یا محصول استفاده می‌شود.  انواع لوگو به طور کلی به سه دسته لوگوهای تصویری، لوگوهای نوشتاری و لوگوهای ترکیبی( ترکیب نوشتار و تصویر) تقسیم می شوند. انواع دیگری از لوگو نیز وجود دارد که به نوعی در همین سه دسته قرار می گیرند مثل: لوگوی مینیمال، لوگو پویا، لوگوی مسکات، لوگوی مونو گرام، انتزاعی و …

تفاوت لوگو، لوگوتایپ و لوگوی ترکیبی چیست؟

لوگو یعنی نماد تصویری. به طور مثال لوگوی برند اپل، نایک و مرسدس بنز. لوگوتایپ یعنی نماد نوشتاری مانند لوگوهای کوکاکولا، گوگل و فدکس. لوگوی ترکیبی یعنی ترکیب هر دو لوگوی تصویری و لوگوتایپ مانند لوگوی پوما، آدیداس و داو که در کنار استفاده از نوشته اختصاصی نام برند، تصویری مرتبط نیز لحاظ شده است.

کدام بهتر است؟

انتخاب نوع لوگو به هنگام سفارش لوگو، به هیچ وجه به سلیقه شما مربوط نخواهد بود، بلکه نوع برند و استراتژی برند تعیین کننده نوع لوگوی شما خواهد بود. به عنوان مثال اکثر برندهایی که محصولات مصرفی یا به اصطلاح سوپرمارکتی دارند، لوگوهایشان نوشتاری است. چون در این گونه از برندها تثبیت نام تجاری یا نام برند در ذهن مخاطبان مهم تر از تثبیت تصویر برند است.

آیا می توان لوگویی که از قبل طراحی شده را ویرایش کرد؟

همه برندهای دنیا طی سالیان فعالیتشان تغییراتی در لوگوی خود ایجاد کردند، اما این تغییرات بیشتر گرافیکی است تا با سلیقه بصری زمانه خود همراه شوند، نه این که بنیان هویتشان را تغییر بدهند.

حالا تفاوت طراحی لوگوی جدید و باز طراحی لوگوی قبلی چیست؟ بازطراحی یعنی بروز کردن و ایجاد تغییراتی که باعث بهبود طراحی قبلی شود. در صورتی که نقضی در لوگوی قبلی شما وجود داشته باشد و نیاز به اصلاح آن باشد، لوگو نیاز به باز طراحی یه به اصطلاح ری دیزاین دارد. اما زمانی که هیچ لوگویی ندارید یا لوگوی کنونی شما بر اساس هویت برندتان نباشد، باید لوگوی جدیدی برای شما طراحی شود.

اهمیت طراحی لوگو

به نظر شما چرا بیشتر شرکت های معروف روی طراحی لوگو تجاری خود هزینه می کنند و طراحی لوگوی حرفه ای را جزو اولویت های خود قرار می دهند؟ تا به حال توجه کرده اید که برای بررسی یک خودرو، تنها کافیست به لوگو و آرم درج شده روی بدنه آن توجه کنید؟ تمام خودروهای تولید شده در یک کمپانی خودروسازی دارای این نشان هستند. در حقیقت طراحی لوگو شرکت به عنوان هویت کالا بوده و حقوق مختلفی به همراه دارد. در بسیاری از موارد درج یک طرح لوگو ساده می‌تواند چندین برابر به قیمت محصول اضافه کند و این تنها چند مورد از مزایای طراحی لوگو است.

چه کسب‌ و‌ کارهایی به لوگو نیاز دارند؟

طراحی لوگو برای هر سازمانی، مثل صورت و دست برای انسان ها است که با آن شناخته می شوند. پس هر کسب و کاری حتی اگر فقط یک نفر در آن فعال باشد، نیازمند طراحی لوگو تجاری است تا با آن شناخته شود. پس همه کسب و کارها برای این که بتوانند خود را معرفی کنند نیاز به یک هویت بصری دارند. تصویری که باعث شناسایی آن برندها شده و بتواند در ذهن مخاطبان آن برند ثبت گردد

طراحی لوگو حرفه ای

 یک لوگو نماینده و معرفی کننده بنگاه و واحد اقتصادی است و از این رو بایستی طراحی لوگو حرفه ای انجام شود، نمادی که زیبایی خاص خود را داشته باشد و بتواند به سادگی یک مجموعه را معرفی کند. طراحی لوگو حرفه‌ای به سادگی انجام نخواهد شد و به ابزار، تکنولوژی و نیروی کار متخصص نیاز دارد. هرچه طراحی حرفه ای لوگو زیباتر و جذاب تر باشد، می‌تواند در جذب مشتری و سودآوری تاثیر بسیار زیادی داشته باشد.

طراحی‌ لوگو اسم

منظور از لوگو اسم، لوگو تایپوگرافی است که اسم برند و یا شخص خاصی به عنوان نماد تجاری دوم در نظر گرفته خواهد شد. برای طراحی این لوگو نیاز به ایده و خلاقیت بسیار زیادی است، چرا که بایستی متن و نوشته را به یک نماد تجاری خاص و جذاب تبدیل کنیم. رنگ نوشته، فونت، سایز و الفبا تاثیر بسیار زیادی بر طراحی لوگو اسم دارد. در کشورهای مختلف معمولاً از الفبای زبان مادری برای لوگو اسم استفاده می‌کنند. اما بسیاری از برندهای مختلف در دنیا وجود دارند که با بهره مندی از الفبای انگلیسی طراحی شده‌اند.

سفارش لوگو سایت

بازار امروز به حوزه دیجیتال بسیار وابسته است و کسب و کارها ملزم به طراحی سایت می‌باشند تا محصولات و محتوای خود را در اختیار کاربران قرار داده و از این طریق خود را به بازار مصرف معرفی کنند. در طراحی وبسایت برای کسب  کار خود حتما به سفارش لوگو سایت نیاز دارید. بعضی از کسب و کارها هستند که تنها به صورت اینترنتی فعالیت می‌کنند و لازم است تا لوگوی منحصر به فرد آن ها طراحی شده و بر روی تصاویر محصولات و ویدیوها درج گردد.

هزینه طراحی لوگو حرفه ای

هزینه طراحی لوگو یک فاکتور با اهمیت برای کسب و کارها است. با توجه به اینکه با انواع طراحی لوگو در بازار مواجه هستیم، مثل طراحی لوگو اسم، طراحی لوگو شخصی، طراحی لوگو شرکتی، طراحی لوگو به همراه کارت ویزیت و … هزینه طراحی لوگو متغیر است. مثلا طراحی لوگو ترکیبی و لوگو سه بعدی هزینه بیشتری نسبت به قیمت طراحی لوگو ساده خواهد داشت.

در بسیاری از موارد هزینه طراحی لوگو می‌تواند گویای کیفیت کار نهایی باشد، از قدیم گفته‌اند: که هر چقدر پول بدهی به همان میزان آش می‌خوری! زمانی که ما خواهان دریافت کالا و یا خدمتی با کیفیت بالا هستیم، لازم است تا هزینه‌ای برای آن در نظر بگیریم. اما این بدان معنا نیست که طراحی لوگو بسیار هزینه ‌بر است. هزینه طراحی لوگو حرفه ای شرکت اقیانوس آبی با توجه به کیفیت کار بسیار منصفانه خواهد بود.

سفارش طراحی لوگو

یک واحد اقتصادی بدون لوگو و نام تجاری مانند یک شخص بی هویت و بدون شناسنامه است که نمی تواند خود را معرفی کند. کالاها و خدماتی که توسط کسب و کارهای مختلف به بازار ارائه می‌شوند، همگی دارای نام و نشان مخصوص خود می‌باشند. وقتی انسانی خواهان معرفی خود است، از او نام و نشانش را می‌پرسند.  آرم و لوگو نیز همین ویژگی را برای کسب و کار ها دارد.

خوشبختانه در دنیای امروز طراحی لوگو و نماد تجاری کار سختی نیست. اقیانوس آبی طراحی لوگو حرفه ای را در سبک‌های مختلف برای کسب و کار شما انجام می دهد. کافی است با شماره ۰۹۱۶۲۵۱۰۰۲۶ تماس بگیرید. قبل از سفارش لوگو، یک جلسه مشاوره رایگان نیز دریافت خواهید کرد.

۰ ۰ رای ها
امتیاز دهید
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

پشتیبانی اقیانوس آبی

سوالی دارید ؟ یکی از روش های زیر را برای دریافت پیشتیبانی انتخاب کنید.