خدما ت سئو

شما باید در گوگل دیده شوید!

خدمات سئو حرفه ای اقیانوس آبی به شما این امکان را خواهد داد!

مشاوران SEO اقیانوس آبی با شما تماس می گیرند

بیش از 99,000 جستجو در هر ثانیه انجام می شود!

در سال 2022 برای دیده شدن در گوگل باید با داشتن استراتژی درست و پیاده سازی اصولی آن پیش بروید. ما در این راه کنار شما خواهیم بود!
0%

کاربران هرگز روی صفحه دوم جستجوی گوگل کلیک نمی کنند.

0%

از تجربیات آنلاین با موتور جستجو شروع می شود.

0%

کل ترافیک وب سایت از جستجوی ارگانیک است.

0%

ترافیک جهانی از جستجوی Google، Google Images و Google Maps است.

درخواست مشاوره سئو

کاربران عزیز، برای دریافت مشاوره و پاسخ پرسش های خود در خصوص خدمات سئو، شماره همراه خود را وارد نمایید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.

چرا سئو سایت مهم است؟

تنها 0/63 درصد از کاربران گوگل، روی نتایج صفحه دوم کلیک می کنند!!

خدمات سئو اقیانوس آبی

چطور رتبه سایت شما را در نتایج گوگل بهتر می کنیم؟

آموزش سئو

آموزش صفر تا صد یک یا دو نیرو  جهت انجام تمام فعالیت های سئو پشتیبانی ماهیانه تا یک سال برای رفع خطای نیروها و راهبری سایت

پکیج اجرایی سئو پیشرفته

به روزترین روش ها، هزینه به صرفه و برگشت پذیر، مناسب برای بیزنس هایی که سریعا نیاز به فروش بالا دارند. پشتیبانی ماهیانه تا یک سال

مشاوره و منتورینگ سئو

هدایت تیم پشتیبانی سایت به صورت هفتگی، نوشتن برنامه برای انجام تکنیک های سئو در راستای ورودی ارگانیک و فروش بیشتر

53.3% از کل ترافیک یک وب سایت از جستجوی ارگانیک است.

تمایزات اقیانوس آبی

چرا ما را برای سئوی سایت خود انتخاب کنید؟

انجام پروژه با تیمی با تجربه و موفق
ده ها مشتری راضی و موفق
عملکرد نتیجه محور
همراه بودن و انجام دادن پروژه های سئو با دانش روز
تضمین 100 درصدی رسیدن به نتایج
همراهی کامل تا رسیدن شما به نتیجه

تاکنون در اقیانوس آبی

0
طراحی وبسایت
0
پروژه اجرایی سئو
0
تدوین استراتژی سئو
0
مشتری راضی

مراحل سئو در اقیانوس آبی

مراحل و اقداماتی که برای سئو سایت ها انجام می دهیم زیر نظر تیم سئو، بر مبنای اطلاعات دقیق از صنعت شما، تحلیل رقبا، تحقیق دقیق کلمات کلیدی و … مراحل تبدیل شدن شما به سایتی با سئوی حرفه ای را پیاده سازی می کند.

شناسایی هدف

متخصصان ما به شما کمک می کنند تا اهداف بازاریابی دیجیتال خود را مشخص کنید. ما زمان قابل توجهی را صرف ترسیم واضح اهداف و نیازهای تجاری شما و تدوین استراتژی می کنیم.

آنالیز سایت

با استفاده از ابزار های موجود، درک بهتری از نقاط قوت، ضعف و موقعیت فعلی سایت شما برای رسیدن به مواردی که بیشترین سود را برای شما دارند به دست می آوریم.

بررسی رقبا

رقبای شما را به طور کامل بررسی می کنیم تا دید جامعی نسبت به حوزه شما و همچنین نقاط قوت، نقاط ضعف، فرصت ها و تهدیدهای شما داشته باشیم. 

تحقیق کلمه کلیدی

تیم ما فرآیند تحقیق کلمه کلیدی از مهم ترین قسمت های هر پروژه سئو است را برای یافتن عبارت های مورد استفاده کاربران، حجم جستجو و میزان رقابت کلید واژه ها انجام می دهند.

سئو داخلی و تکنیکال

چک کردن و پیاده سازی تکنیک های سئو(SEO) از نظر فنی مثل ریسپانسیو بودن و بهینه سازی تمامی صفحات داخل سایت از نظر لینک سازی داخلی، ساختار و ...

سئو خارجی و بک لینک اصولی

با توجه به بودجه شما، تکنیک های سئو خارجی را اجرا می کنیم. هم چنین استراتژی لینک سازی و تبلیغات شما در شبکه های اجتماعی را نیز تعیین می کنیم.

سئو محلی

امروزه سئو برای کسب و کارهای محلی نیز پرسود است. بهینه سازی سایت و اجرای تکنیک هایی برای دیده شدن در نتایج جستجوی محلی را نیز برای کسب وکار شما انجام می دهیم.

آنالیز ترافیک و نتایج به دست امده

با تجزیه و تحلیل وبسایت شما در سرچ کنسول وضعیت ترافیک و رتبه کلمات را بررسی و راهکارهای لازم را برای بهبود استراتژی ها ارائه و اجرا می کنیم.

ارائه گزارش پیشرفت ماهیانه

به صورت ماهیانه و منظم به شما گزارش ارائه می کنیم تا در جریان تمامی اقدامات انجام شده، میزان پیشرفت، برنامه ها و استراتژی برای ادامه پروژه قرار بگیرید.

خدمات سئو در اقیانوس آبی

مشاوره سئو

شما می توانید با کمک اقیانوس آبی اهداف سئو خود را محقق سازید. ما در این مسیر مثل یک راهنما و مربی، همراه شما خواهیم بود تا به همراه یک استراتژی واقع بینانه تیم سئو مجموعه شما را راهنمایی کنیم.

کیورد ریسرچ و تدوین استراتژی

تحقیق کلمه کلیدی و تدوین استراتژی کلمات کلیدی به هدایت سئو سایت شما به مسیری درست و پولساز کمک می کند و به ما این امکان را می دهد تا شما رو زودتر به اهدافتان در سایت برسانیم.

سئو داخلی

سئو داخلی سایت به هر عاملی که می تواند تجربه کاربری و الگوریتم های گوگل را راضی کند و به مسائل درون سایت مربوط می شود. ما این عوامل را بهبود و سایت شما را برای رسیدن هرچه زودتر به سئو داخلی مطلوب همراهی می کنیم.

سئو تکنیکال

سئو تکنیگال یکی ازمهمترین بخش های سئو و بهینه سازی سایت می باشد.سئو خارجی به عنوان بخشی از پشت صحنه بر افزایش ترافیک ورودی تاثیر مستقیم دارد. از مهم ترین عناصر سئو تکنیکال می توان به سرعت سایت، بهینه سازی برای موبایل و معماری و ساختار سایت اشاره کرد. که تیم اقیانوس آبی شما را برای رسیدن به این موارد همراهی می کند.

بازاریابی محتوایی

بازاریابی محتوایی از مهم ترین بخش های کمپین بازاریابی و سئو می باشد.همچنین تولید محتوای گرافیک و محتوای تعاملی از مهمترین بخش بازاریابی محتوا است که یه صورت مستفیم بر سئو (SEO)سایت تاثیر می گذارد. تیم خلاق ما با خلق محتوای استاندارد و سئو شده به کسب و کار ها کمک می کند تا در گوگل دیده شوند و محتوای ارزشمند تولید کنند.

لینک سازی خارجی

لینک سازی خارجی

لینک سازی از مهمترین بخش های سئو خارجی می باشد که اگر درست استفاده نشود می تواند تاثیر منفی و حتی منجر به پنالتی شدن سایت بشود. اتفاقا بسیاری از کسب و کار ها روش درست اجرای آن را نمیدانند، شما می توانید با کمک تیم اقیانوس ابی سئو سایت خود را با لینک سازی خارجی اصولی،استراتژی و مدیریت رپورتاژ در مسیری درست پیش ببرید.

قیمت خدمات سئو اقیانوس آبی چطور تعریف می شود؟

قیمت سئو سایت با توجه به خدمت انتخابی، سختی کلید واژه و میزان رقابت در نتایج گوگل بستگی دارد!برای اطلاع از خدمات سئو با شماره 09162510026 تماس بگیرید و یا فرم مشاوره رایگان را پر کنید تا با شما تماس گرفته و بعد از یک جلسه و با ارائه پروپووزال قیمت را به شما اعلام کنیم.

برندهایی که به ما اعتماد کردند:

سوالات متداول در زمینه خدمات سئو اقیانوس آبی

بهینه سازی موتور های جستجو بیشتر با نام seo (Search engine optimization) شناخته می شود. 

اقیانوس آبی بعد از شناخت اهداف کسب و کار شما بهترین استراتژی را ارائه می دهیم و فرایند سئو سایت شما را پیش می بریم.

به شما توصیه می کنیم برای دریافت خدمات سئو از آژانس یا فرد متخصص و با تجربه استفاده کنید. تعرفه سئو سایت و قیمت آن به عوامل مختلفی بستگی دارد که پس از بررسی رقبا و میزان سختی حوزه کاری شما اندازه گیری می شود و به شما اعلام خواهیم کرد  

سه عامل مستقیما بر سئو سایت شما تاثیر می گذارند

سرعت سابت 

اگر سایت شما خیلی آهسته بارگذاری می شود بازدید کنندگان شما سایت شما را بسته و به سایت رقیب می روند.گوگل و همه موتور های جستجو دیگر وب سایت شما را به دلیل زمان بارگذاری آهسته به رتبه های پایین تر می آورد بنابراین سرعت سایت و بارگذاری صفحات مختلف بر رتبه بندی سایت تاثیر زیادی دارد. 

تحقیق کلمه کلیدی و تدوین استراتژی 

از مهم ترین قسمت های یک پروژه سئو موفق و حرفه ای و در واقع ستون هر پروژه ای انجام تحقیق کلمه کلیدی درست، اصولی و ارائه استراتژی هدفمند می باشد. همچنین کلمات کلیدی شما باید با دقت انتخاب شوند تا وب سایت و صفحات شما تحت عبارات جستجوی صحیح مورد نظر مشتری ایده آل شما فهرست شوند.

ایجاد محتوای درست و اصولی 

در صفحات اگر محتوای با کیفیتی را در وب سایت خود ایجاد کنید، مخاطبان شما به سرعت، به راحتی سایت شما را پیدا می کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر در سایت شما می مانند. این باعث افزایش زمان ماندگاری و بهبود رتبه سئو سایت شما می شود.

سئو و تبلیغات پولی مانند تبلیغات کلیکی یا گوگل ادز در کنار سایر گزینه های پولی با هم کار می کنند تا وب سایت شما را تقویت و شما را به اهداف در بیزینس برساند و همچنین  برند شما را به عنوان یک مرجع در صنعت قرار دهند. سئو اغلب در مقایسه با گزینه های رسانه پولی، بازدهی بسیار بهتری را در سرمایه گذاری به شما می دهد. این بدان معنا نیست که سئو ارزان و آسان است. برای درست کردن آن زمان و منابع مناسبی می‌طلبد، اما نتایج و دستاوردهای بلندمدت آن بسیار زیاد و پایدار است. اغلب اوقات، سئو و تبلیغات پولی با هم کار می کنند تا بهترین نتایج را ارائه دهند.

زمان دقیقی برای رسیدن به سئو مطلوب وجود ندارد و کاملا به اهداف شما از سئو سایت و استراتژی که استفاده میکنید بستگی دارد اکثر متخصصان سئو بین 4 تا 6 ماه سایت شما را در نتایج گوگل بالا می آورند اما به خاطر داشته باشید که این زمانی است که شما شروع به دیدن نتایج میکنید نه زمانی که به اهداف و استراتژی خود می رسید. این کاملاً به اهداف شما و تاکتیک های کمپین جستجویی که استفاده می کنید بستگی دارد. 

در اقیانوس آبی با منتورینگ تا اجرای صفر تا صد پروژه سئو شما با آموزش و پیاده کردن روش های درست و اصلی در کنار شما خواهیم بود. از خدمات اصلی ما در سئو سایت شما می توان به آنالیز رقبا، تحقیق کلمه کلیدی و ارائه استراتژی سئو داخلی و خارجی  با هدف رسیدن به سریعترین مسیر برای رسیدن به اهداف سایت و بیزینس شما، تولید محتوای ارزشمند و اصولی و ارائه گزارش های ماهیانه از وضعیت عملکرد و تغییرات وبسایت شما 

سئو به طور کلی رابطه مستقیمی با افزایش فروش و برندینگ و توسعه کسب و کار شما دارد. شاید شما بتوانید با تبلیغات گوگل و دیگر کانال های جذب مشتریانی را جذب کنید ولی همه این موارد موقت است ولی سئو اگر اصولی و هدفمند پیاده سازی شود نتایج آن ماندگار و طولانی خواهد بود.

ضمانت کتبی و مشخص ما بر روی کلمات کلیدی مورد نظر شما مشخص می باشد و شما می توانید  در صورت عدم ایفای تعهدات ما در قرارداد خسارت خود را دریافت کنید. 

اقیانوس آبی از سال 1393 فعالیت خود را در زمینه برند سازی ، بازاریابی و فروش و ارائه خدمات دیجیتال آغاز کرد و تاکنون با کسب و کار های بزرگ و مطرحی کار کرده است. اقیانوس آبی در استان یزد مشغول به فعالیت حرفه ای خود می باشد و کارفرما های یزدی می توانند در صورت داشتن سایت و یا ارائه دیگر خدمات دیجیتال در استان یزد پروژه های خود را به اقیانوس آبی بسپارید. 

0 0 رای ها
امتیاز دهید
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

دریافت خدمات سئو

فرم را تکمیل نمایید تا مشاوران اقیانوس آبی با شما تماس بگیرند.

پشتیبانی اقیانوس آبی

سوالی دارید ؟ یکی از روش های زیر را برای دریافت پیشتیبانی انتخاب کنید.