خدمات دیجیتال مارکتینگ

راه اندازی شعبه انلاین کسب و کار در یزد

ما به کسب و کارهای سنتی و استارت‌ آپ‌ ها برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی و رشد در دنیای دیجیتال مارکتینک کمک می کنیم.

DIGITAL(1)

49% از کسب و کارها، بهترین روش بازگشت سرمایه را بازاریابی دیجیتال می دانند!

چرا دیجیتال مارکتینگ؟

63 درصد از کسب و کارها بودجه دیجیتال مارکتینگ خود را در سال گذشته (2022) افزایش دادند.

خدمات دیجیتال مارکتینگ اقیانوس آبی

چطور برند می شوید؟ در فرایند ساخت و تقویت هویت فردی شما به عنوان یک برند چند مرحله اصلی وجود دارد:

خدمت طراحی سایت اقیانوس آبی

طراحی وب سایت

اگر از قبل وب سایت داشتید، ما اشکالات فنی سایت شما را بررسی کرده و بهبود می دهیم. در غیر این صورت، می توانید طراحی سایت خود را به ما بسپارید و از اموزش و پشتیبانی فنی یک ساله نیز بهره مند شوید.

خدمت سئو اقیانوس آبی

سئو SEO

معرفی وب سایت به ابزارهای گوگل و سئو تکنیکال- تحقیق کلمات کلیدی- تحلیل رقبا- تولید محتوای سئو شده- لینک دهی داخلی و بهینه سازی تصاویر- سئو خارجی و بک لینک- آنالیز نتایج و بهبود رتبه وب سایت در گوگل

خدمت بازاریابی محتوایی اقیانوس آبی

بازاریابی محتوایی

بازاریابی محتوا برنامه ای است که در آن از محتوا (صوتی، ویدئوی یا نوشتاری) برای دستیابی به اهداف تجاری خود استفاده می کنید تا مخاطبان هدف شما را در هر مرحله از قیف جذب کرده و حتی پس از خرید نیز آنها را درگیر کند.

خدمت تبلیغات کلیکی شرکت اقیانوس آبی

تبلیغات کلیکی

تبلیغات PPC شامل تبلیغات گوگل، تبلیغات بنری در سایت های مختلف، تبلیغات درون اپلیکیشن ها و ... است. با اینکه باید برای این نوع تبلیغ هزینه پرداخت کنید، ولی تبلیغات کلیکی یکی از بهترین راه ها برای معرفی کسب و کارهای اینترنتی نوپا هستند.

خدمت بازاریابی ایمیلی شرکت اقیانوس آبی

بازاریابی ایمیلی

ایمیل مارکتینگ موثر می تواند مشتریان بالقوه را به مشتریان تبدیل کند و خریداران را به مشتریان وفادار تبدیل کند. ایمیل مارکتینگ بالاترین بازگشت سرمایه دیجیتال بازاریابی را در بین همه کانال‌ها ارائه می‌کند و به ازای هر 1 دلار خرج شده، 36 دلار برمی‌گرداند.

خدمت اموزش و مشاوره رسانه های اجتماعی

مشاوره رسانه های اجتماعی

فرصت‌های زیادی وجود دارد تا کسب‌وکارتان در این پلتفرم‌ها به مشتریان بالقوه معرفی کنید. ما به شما آموزش می دهیم که در کدام رسانه ها و چطور فعالیت داشته باشید تا بیشترین تاثیر را از رسانه های اجتماعی در فروش و آگاهی برند خود بگیرید.

دریافت مشاوره دیجیتال مارکتینگ

کاربران عزیز، برای دریافت مشاوره و پاسخ پرسش های خود در خصوص خدمات دیجیتال مارکتینگ، شماره همراه خود را وارد نمایید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.

مراحل ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ در اقیانوس آبی

مراحل و اقداماتی که برای دیجیتال مارکتینگ کسب و کارها انجام می دهیم زیر نظر تیم متخصص، بر مبنای اطلاعات دقیق از صنعت شما، تحلیل رقبا و بازار و … پیاده سازی می شود. 

جلسه نیاز سنجی

اولین جلسه برای بررسی ایده ای که برای کسب و کار جدیدتان دارید و هم چنین پاسخ به این سوال "چگونه دیجیتالی شویم" به صورت آنلاین یا حضوری و رایگان برگزار می شود. شما ایده کسب و کار خود را برای ما توضیح می دهید تا بدانیم چگونه می توانیم به شما کمک کنیم. در صورت توافق می‌توانیم به تحقیق درباره کسب و کار اینترنتی شما ادامه داده و الزامات راه اندازی شعبه آنلاین کسب و کار به صورت اصولی را برای شما فهرست می کنیم.

دریافت اطلاعات از کارفرما

قبل از طراحی سایت و راه اندازی شعبه آنلاین کسب و کار خود نیاز به انتخاب یک نام حرفه ای و لوگو دارید. زیرا اسم برند شما در نام دامنه وب سایت قرار گرفته (مثلا X.com) و لوگوی شما که نشان دهنده هویت و اعتبار کسب و کارتان در چشم مشتری است و باید در همه جای وب سایتتان به نمایش گذاشته شود. ما در اقیانوس آبی انتخاب نام و طراحی لوگو را برای کسب و کارها به صورت حرفه ای و کامل انجام می دهیم

زمانبندی و بودجه بندی

با توجه به اطلاعالتی که از طریق فرم ها در اختیار ما قرار داده اید، جلسه دیگری برگزار می کنیم تا بودجه پروژه و زمان تحویل به شما اطلاع داده شود.

سئو داخلی و تکنیکال

چک کردن و پیاده سازی تکنیک های سئو(SEO) از نظر فنی مثل ریسپانسیو بودن و بهینه سازی تمامی صفحات داخل سایت از نظر لینک سازی داخلی، ساختار و ...

سئو خارجی و بک لینک اصولی

با توجه به بودجه شما، تکنیک های سئو خارجی را اجرا می کنیم. هم چنین استراتژی لینک سازی و تبلیغات شما در شبکه های اجتماعی را نیز تعیین می کنیم.

سئو محلی

امروزه سئو برای کسب و کارهای محلی نیز پرسود است. بهینه سازی سایت و اجرای تکنیک هایی برای دیده شدن در نتایج جستجوی محلی را نیز برای کسب وکار شما انجام می دهیم.

ارائه خدمات دیجیتالی درخواستی

بعد از طراحی وب سایت شما، سئو کامل سایت انجام شده و سپس آموزش فعالیت در شبکه های اجتماعی، اجرای ایمیل مارکتینگ و تبلیغات کلیکی برای پروژه شما انجام می شود.

ارائه گزارش پیشرفت ماهیانه

با توجه به مدت زمان قرارداد شما، به صورت ماهیانه گزارش پیشرفت پروژه به صورت گرافیکی و نموداری تهیه شده و برایتان ارسال می شود. در صورت نیاز جلسه توجیهی نیز برگزار می شود.

برندهایی که به ما اعتماد کردند

تمایزات اقیانوس آبی

چرا ما را برای اجرای خدمات دیجیتال مارکتینگ انتخاب کنید؟

انجام پروژه با تیمی با تجربه و موفق
ده ها مشتری راضی و موفق
عملکرد نتیجه محور
به روز و همراه با تغییرات جهانی
تضمین 100 درصدی رسیدن به نتایج
همراهی کامل تا رسیدن شما به نتیجه

تعرفه خدمات دیجیتال اقیانوس آبی

به دلیل تنوع بسیار در نوع کسب و کارها، نوع صنعت، تفاوت در نیازها و میزان توقعات مدیران، نوسانات ارزی و ده ها عامل دیگر، هر پروژه قیمت متفاوتی خواهد داشت. 

شما می توانید برای اطلاع از قیمت هر کدام از خدمات دیجیتالی مخصوص کسب و کار خودتان، مستقیما با واحد دیجیتال اقیانوس آبی تماس بگیرید: 09162510026

هم چنین می توانید فرم مشاوره رایگان را پر کنید تا با شما تماس گرفته و طی یک جلسه قیمت را به شما اعلام کنیم.  

دیجیتال مارکتینگ: راز بقای کسب و کارهای امروزی

تصویر دیجیتالی حرفه ای خود را با خدمات دیجیتال مارکتینگ اقیانوس آبی تغییر دهید. دیجیتال مارکتینگ فقط یک کلمه نیست، بلکه یک استراتژی ارزشمند برای همه کسب و کارها است. دیجیتا مارکتینگ قوی شما را از بقیه متمایز کند، فرصت های جدید پیش رویتان می گذارد و اعتبار و نفوذ شما را افزایش دهد. دیجیتالی شدن یکی از اجزای حیاتی سفر حرفه ای شما در بازار مدرن و رقابتی امروز است.

هر کار جدیدی که بخواهید شروع کنید، نیاز به آموزش و مشورت دارید، چه برسد به اینکه این تصمیم راه اندازی کسب و کار جدید باشد. در استارت آپ ها افراد ایده کسب‌ و کار دارند، اما دانش، منابع یا تجربه لازم برای پیشبرد آن را ندارند.این امر باعث می شود مدیران به فکر کمک گرفتن مخصوصا برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی بیفتند. 

متخصصان دیجیتال مارکتینگ با ارائه تجربیات خود در حوزه طراحی سایت، سئو، تبلیغات اینترنی و مهم تر از همه بازاریابی دیجیتال تخصص لازم برای تحقق رویای یک کارآفرین را فراهم می کنند. آن ها طرح کسب و کار شما را بررسی می کنند، آن را با اهداف شما مقایسه کند و راهکارهایی برای بهبود شانس موفقیت شما پیشنهاد دهد.

مزایای دیجیتال مارکتینگ یزد

 • دسترسی جهانی
 • دسترسی محلی
 • مقرون به صرفه
 • نتایج قابل اندازه گیری
 • هدف گیری موثر
 • افزایش تعامل
 • انعطاف پذیری در تبلیغات
 • افزایش آگاهی برند
 • بهبود نرخ تبدیل
 • بازگشت سرمایه بیشتر

چطور بفهمید که به دیجیتال مارکتینگ نیاز دارید؟

نیاز به مشاوره دیجیتال مارکتینگ زمانی حس می شود که مشتریان شما به شدت در رفتار خرید خود تغییر کردهند، در معرض رقابت گسترده قرار دارید، نیاز به بهینه ‌سازی هزینه‌ های بازاریابی دارید و تخصص لازم در تیم خود را ندارید.

همچنین برای ورود به بازار جدید، ناکارمدی تبلیغات آنلاین و کاهش ترافیک سایتتان نیز باید از متخصصان دیجیتال مارکتنیگ کمک بگیرید.

مراحل دیجیتال مارکتینگ در اقیانوس آبی

 1. راه اندازی شعبه انلاین کسب و کار از انتخاب یک ایده خوب برای شروع کار، استارت می خورد.
 2. پس از آن در جلسه پرزنت خدمات دیجیتال مارکتینگ تحلیل ایده انجام شده و میزان اجرایی بودن آن مشخص می شود.
 3. سپس برای سایت شما دامنه و نام مناسب انتخاب می شود. پس از راه اندازی وب سایت و فروشگاه اینترنتی شما، مراحل اخذ نماد اعتماد الکترونیکی، درگاه بانکی و تنظیمات مربوطه انجام می شود.
 4. سپس وب سایت شما توسط متخصصان بهینه (سئو) می شود تا در نتایج گوگل به کاربران نمایش داده شوید.
 5. در ادامه خدمات دیجیتال مارکتینگ سیستم بازاریابی ایمیلی برای شما تنظیم و فعال می شود تا مشتریان خود را در یک چرخه درست حفظ کنید و بیشتر بفروشید.
 6. علاوه بر این ها، محتوای تولید شده در سایت شما توسط کارشناسان سئو بررسی می شود و با ایجاد استراتژی بازاریابی محتوایی، برای بهتر شدن سئوی سایت و رتبه آن تلاش می شود.
 7. این که چگونه در اینستاگرام حرفه ای ظاهر شوید و اینستاگرام مارکتینگ انجام دهید نیز دنیای دیگری است که ما از ابتدا تا انتهای آن همراه شما است.
 8. هم چنین برای کسب و کار نوپای شما تبلیغات کلیکی نیز فعال می کنیم تا زودتر به فروش و نتیجه دلخواه برسید.
0 0 رای ها
امتیاز دهید
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

پشتیبانی اقیانوس آبی

سوالی دارید ؟ یکی از روش های زیر را برای دریافت پیشتیبانی انتخاب کنید.