مشــــــــاوره
راه اندازی کسب و کار اینترنتی

مشاوره راه اندازی کسب و کار اینترنتی در اقیانوس آبی شامل موارد زیر است:

چرا کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنیم؟

 1. راه اندازی آسان نسبت به مشاغل سنتی
 2. عدم نیاز به سرمایه گذاری‌ های کلان (اگر هزینه‌هایی چون خرید دامنه، هاست و دیگر امکانات مورد نیاز یک سایت صرف نظر کنید راه اندازی بیزینس اینترنتی تقریبا رایگان است.) 
 3. امکان کسب درآمد از مشاغل اینترنتی online business بدون ارائه محصول (مثل بلاگرها و اینفلوئنسرها) 
 4. وایرال شدن سریع کسب و کارهای اینترنتی
 5. تسریع در معرفی محصول جدید
 6. صرفه جویی در زمان مشتری و فروشنده
 7. صرفه جویی در هزینه ها( مثل هزینه اجاره، خدمات و …)
چرا راه اندازی کسب و کار اینترنتی
مزایا مشاوره راه اندازی کسب و کار اینترنتی

چرا برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی به مشاوره نیاز دارید؟

 1. مشاوره راه اندازی کسب و کار اینترنتی هزینه‌های اضافی و اشتباهات را کاهش  می دهد.
 2. مشاوره راه اندازی کسب و کار اینترنتی ریسک و میزان آزمون و خطاها را کاهش می دهد.
 3. دسترسی سریع به دانش، تخصص و مهارت های مورد نیاز مشاغل آنلاین فقط با گرفتن مشاوره راه اندازی کسب و کار اینترنتی میسر می شود.
 4. استفاده از مشاوره راه اندازی کسب و کار اینترنتی باعث افزایش ترافیک و بازدید سایت شما می شود.
 5. اجرای روش های بازاریابی تست شده و موثر
 6. اجرای تبلیغات با حداقل هزینه و حداکثر نتیجه

خدمات مشاوره راه اندازی کسب و کار اینترنتی در اقیانوس آبی

خدمت طراحی سایت اقیانوس آبی

مشاوره و طراحی وب سایت

وب سایت شما جایی است که مشتریان را متقاعد خواهید کرد که از پولی که به سختی به دست آورده اند جدا شوند. پس مهم است که وب سایت حرفه ای داشته باشید. اگر از قبل وب سایت داشتید، ما در مشاوره راه اندازی کسب و کار اینترنتی، به صورت تخصصی اشکالات فنی سایت شما را بررسی کرده و بهبود می دهیم. در غیر این صورت، می توانید طراحی حرفه ای سایت خود را به ما بسپارید.

خدمت سئو اقیانوس آبی

مشاوره و اجرای سئو SEO

معرفی وب سایت به ابزارهای گوگل و سئو تکنیکال- تحقیق کلمات کلیدی- تحلیل رقبا- تولید محتوای سئو شده- لینک دهی داخلی و بهینه سازی تصاویر- سئو خارجی و بک لینک- آنالیز نتایج و بهبود رتبه وب سایت در گوگل

خدمت بازاریابی محتوایی اقیانوس آبی

مشاوره و اجرای بازاریابی محتوایی

بازاریابی محتوا برنامه ای است که در آن از محتوا (صوتی، ویدئوی یا نوشتاری) برای دستیابی به اهداف تجاری خود استفاده می کنید تا مخاطبان هدف شما را در هر مرحله از قیف جذب کرده و حتی پس از خرید نیز آنها را درگیر کند.

خدمت تبلیغات کلیکی شرکت اقیانوس آبی

مشاوره و اجرای تبلیغات کلیکی

تبلیغات کلیکی یا همان PPC، می تواند شامل تبلیغات گوگل، تبلیغات بنری در سایت های مختلف، تبلیغات درون اپلیکیشن ها و ... باشد.درست است که باید برای این نوع تبلیغ هزینه پرداخت کنید، ولی تبلیغات کلیکی یکی از بهترین راه ها برای معرفی کسب و کارهای اینترنتی نوپا هستند و ما در مشاوره راه اندازی کسب و کار اینترنتی این کار را برای شما انجام می دهیم.

خدمت بازاریابی ایمیلی شرکت اقیانوس آبی

مشاوره و اجرای بازاریابی ایمیلی

ایمیل مارکتینگ موثر می تواند مشتریان بالقوه را به مشتریان تبدیل کند و خریداران را به مشتریان وفادار تبدیل کند. ایمیل مارکتینگ بالاترین بازگشت سرمایه دیجیتال بازاریابی را در بین همه کانال‌ها ارائه می‌کند و به ازای هر 1 دلار خرج شده، 36 دلار برمی‌گرداند.

خدمت اموزش و مشاوره رسانه های اجتماعی

مشاوره و آموزش رسانه های اجتماعی

رسانه های اجتماعی اساسا یک ابزار بازاریابی رایگان هستند و میلیون ها کاربر از سراسر جهان دارد. این بدان معناست که فرصت‌های زیادی وجود دارد تا کسب‌وکارتان در این پلتفرم‌ها به مشتریان بالقوه معرفی کنید.ما در مشاوره راه اندازی کسب و کار اینترنتی به شما آموزش می دهیم که در کدام رسانه ها و چطور فعالیت داشته باشید تا بیشترین تاثیر را از رسانه های اجتماعی در فروش و آگاهی برند خود بگیرید.

برندهایی که به ما اعتماد کردند

چگونه به موفقیت شما در راه اندازی کسب و کار اینترنتی کمک کنیم؟

 1. اولین جلسه برای بررسی ایده ای که برای کسب و کار جدیدتان دارید به صورت آنلاین یا حضوری و رایگان برگزار می شود.
 2. شما ایده کسب و کار خود را برای ما توضیح می دهید تا بدانیم چگونه می توانیم به شما کمک کنیم.
 3. در صورت توافق می‌توانیم به ارزیابی دقیق ایده کسب‌وکار شما ادامه داده و الزامات راه‌اندازی اصولی کسب و کار آنلاین را برای شما فهرست می کنیم.

ما زمان قابل توجهی را صرف ترسیم واضح اهداف و نیازهای تجاری شما می کنیم، زیرا تنها در این صورت می توان یک راه حل موثر ارائه کرد.

شما با پر کردن فرم های لازم برای طراحی سایت، به ما اطلاعات لازم برای نوشتن طرح کسب و کار و طراحی سایت را می دهید.

شما برای طراحی سایت خود نیاز به انتخاب یک نام حرفه ای و لوگو دارید. زیرا اسم برند شما در نام دامنه وب سایت قرار گرفته (مثلا X.com) و لوگوی شما که نشان دهنده هویت و اعتبار کسب و کارتان در چشم مشتری است و باید در همه جای وب سایتتان به نمایش گذاشته شود. ما در اقیانوس آبی انتخاب نام و طراحی لوگو را برای کسب و کارها به صورت حرفه ای و کامل انجام می دهیم:

با توجه به اطلاعالتی که از طریق فرم ها در اختیار ما قرار داده اید، جلسه دیگری برگزار می کنیم تا بودجه پروژه و زمان تحویل به شما اطلاع داده شود.

پس از گذراندن مراحل قبل، تیم طراحی سایت اقیانوس آبی با توجه به سلایق و نیازهای شما، یک وب سایت ووردپرسی برای شما طراحی می کند.

بعد از طراحی وب سایت شما، بهینه سازی سایت از لحاظ تکنیکال، داخلی و خارجی (سئو کامل) انجام شده، و سپس آموزش فعالیت در شبکه های اجتماعی، اجرای ایمیل مارکتینگ و تبلیغات کلیکی برای پروژه شما انجام می شود.

با توجه به مدت زمان قرارداد شما، به صورت ماهیانه گزارش پیشرفت پروژه به صورت گرافیکی و نموداری تهیه شده و برای شما ارسال می شود. در صورت نیاز جلسه توجیهی نیز برگزار می شود.

چرا برای مشاوره راه اندازی کسب و کار اینترنتی، اقیانوس آبی را انتخاب کنید؟

تجربه بیش یک دهه در صنایع مختلف
ده ها مشتری راضی و موفق
عملکرد نتیجه محور
به روز و همراه با تغییرات جهانی
تضمین موفقیت در دنیای دیجیتال
همراهی کامل تا رسیدن شما به نتیجه
تعرفه مشاوره راه اندازی کسب و کار

به دلیل تنوع بسیار در نوع کسب و کارها، نوع صنعت، تفاوت در نیازها و میزان توقعات مدیران، نوسانات ارزی و ده ها عامل دیگر، هر پروژه قیمت متفاوتی خواهد داشت.  شما می توانید برای اطلاع از قیمت هر کدام از خدمات راه اندازی کسب و کار اینترنتی مخصوص کسب و کار خودتان، مستقیما با واحد دیجیتال اقیانوس آبی تماس بگیرید: 09162510026

هم چنین می توانید فرم مشاوره رایگان را پر کنید تا با شما تماس گرفته و طی یک جلسه قیمت را به شما اعلام کنیم.  

مشاوره راه اندازی کسب و کار اینترنتی

کمک به کسب و کارهای سنتی و استارت‌ آپ‌ ها برای رشد در دنیای دیجیتال
مشاوره راه اندازی کسب و کار اینترنتی چیست

در راه اندازی کسب و کار اینترنتی و استارت آپ ها افراد ایده کسب‌ و کار دارند، اما دانش، منابع یا تجربه لازم برای پیشبرد آن را ندارند. این امر باعث می شود مدیران به فکر کمک گرفتن از مشاوره راه اندازی کسب و کار اینترنتی بیفتند. مشاوران راه اندازی کسب و کار اینترنتی با ارائه تجربیات خود در مدیریت، امور مالی، استراتژی، بازاریابی و توسعه و مهم تر از همه بازاریابی دیجیتال تخصص لازم برای تحقق رویای یک کارآفرین را فراهم می کنند. یک مشاور راه اندازی کسب و کار اینترنتی می تواند طرح کسب و کار شما را بررسی کند، آن را با اهداف شما مقایسه کند و راه هایی برای بهبود شانس موفقیت شما پیشنهاد دهد.

راه اندازی کسب و کار اینترنتی از انتخاب یک ایده خوب برای شروع کار، استارت می خورد. پس از آن در جلسه مشاوره راه اندازی کسب و کار اینترنتی تحلیل ایده انجام شده و و میزای اجرایی بودن آن مشخص می شود. سپس برای سایت شما دامنه و نام مناسب انتخاب می شود. پس از راه اندازی وب سایت و فروشگاه اینترنتی شما، مراحل اخذ نماد اعتماد الکترونیکی، درگاه بانکی و تنظیمات مربوطه انجام می شود. سپس وب سایت شما توسط متخصصان بهینه (سئو) می شود تا در نتایج گوگل به کاربران نمایش داده شوید.

در ادامه خدمات مشاوره راه اندازی کسب و کار اینترنتی سیستم بازاریابی ایمیلی برای شما تنظیم و فعال می شود تا مشتریان خود را در یک چرخه درست حفظ کنید و بیشتر بفروشید. علاوه بر این ها، محتوای تولید شده در سایت توسط کارشناسان سئو بررسی می شود و با ایجاد استراتژی بازاریابی محتوایی، برای بهتر شدن سئوی سایت و رتبه آن تلاش می شود. این که چگونه در اینستاگرام حرفه ای ظاهر شوید و اینستاگرام مارکتینگ انجام دهید نیز دنیای دیگری است که شرکت اقیانوس آبی از ابتدا تا انتهای آن همراه شما است. هم چنین برای کسب و کار نوپای شما تبلیغات کلیکی نیز فعال می کنیم تا زودتر به فروش و نتیجه دلخواه برسید.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0 0 رای ها
امتیاز بدهید

سوالی دارید ؟ یکی از روش های زیر را برای دریافت پیشتیبانی انتخاب کنید.

وارد شوید