بنر مقاله شعار تبلیغاتی املاک

شعار تبلیغاتی املاک [بیش از ۳۰ نمونه جذاب]

فهرست مطالب

اگر عجله داری PDF مقاله را دانلود کن تا هر وقت خواستی بخونی

هر کسب و کاری جهت پیشرفت بیشتر، کسب سود و درآمد مناسب و پیشی گرفتن از رقبای خود نیاز به یک شعار تبلیغاتی مناسب دارد. این شعار باید منحصر به فرد، جذاب و گویا باشد و کسب و کار مورد نظر را به درستی و صراحت معرفی کند.

اگر مشاور املاک هستید و به دنبال بیشتر دیده شدن و پیشرفت کاری در این زمینه هستید، داشتن شعار تبلیغاتی املاک برای شما کاملا ضروری است. در واقع برخلاف تصور همگان، انتخاب شعار برای مشاور املاک اصلا کار ساده‌ای نیست. شعار املاکی باید کوتاه و در عین حال جذاب باشد تا در ذهن مخاطبان بماند.

در انتخاب شعار تبلیغاتی املاک، باید موارد زیادی را در نظر بگیرید که در ادامه به تفصیل به نحوه‌ انتخاب آن و چند نمونه شعار مشاور املاک خواهیم پرداخت. پس تا انتها با این مطلب از گروه اقیانوس آبی همراه باشید.

هدف از انتخاب شعار تبلیغاتی مشاورین املاک

برای انتخاب شعار تبلیغاتی املاک ابتدا باید این سوال را مطرح کنید که آیا مشاور املاک من به شعار املاک نیاز دارد یا خیر؟ برای پاسخ به این سوال باید هدف کسب و کار خود را کاملا تعیین کنید. باید به درستی بدانید که هدف شما از انتخاب شعار مشاور املاک چیست.

اگر املاک شما خدمات ویژه‌ای به مشتریان ارائه می‌کند و یا ویژگی خاصی دارد که می‌خواهید مردم از آن آگاهی پیدا کنند حتما باید شعار تبلیغاتی املاک داشته باشید.

اما در صورتی که مردم با عملکرد شما آشنایی‌ کافی دارند و یا خدماتی که در املاک شما به مردم ارائه می‌شود مشابه با سایر املاکی‌های سطح شهر است، انتخاب شعار برای املاک شما ضرورتی ندارد.

اما برای خاص بودن، پیشرو بودن و مطرح شدن در بین مشاورین املاک متعددی که در شهر شما وجود دارد، باید شعار تبلیغاتی املاک داشته باشید. هدف اصلی از انتخاب شعار تبلیغاتی مشاورین املاک، مطرح شدن و پیشرفت شما در این کسب و کار و در میان رقبای متعددتان است.

اینفوگرافی ویژگی های شعار املاک

ویژگی‌های شعار تبلیغاتی املاک جذاب و تاثیر گذار

در ادامه این مطلب از مجله اقیانوس آبی ۵ ویژگی شعار تبلیغاتی املاک جذاب و تأثیر گذار آورده شده است:

۱. ساده، کوتاه و به یاد ماندنی

از آنجا که جملات طولانی برای شعار املاک در ذهن مخاطب نمی‌ماند؛ برای شعار تبلیغاتی املاکی خود حتما یک جمله‌ی کوتاه و ساده انتخاب کنید . جملات پیچیده و سخت و طولانی نه تنها در معرفی شعار شما ناموفق عمل می‌کنند بلکه؛ در اذهان نیز نمی‌مانند.

پس شعار تبلیغاتی برای املاک خود را به صورت یک جمله‌ی کوتاه و بسیار ساده و قابل درک برای مخاطب انتخاب کنید.

۲. معرفی خدمات خاص املاک شما به مشتری

برای پیشرو بودن در خدمات مشاور املاک حتما باید خدمات خاصی به مخاطب ارائه کنید.

متفاوت بودن و عرضه‌ی خدمات خاص به شما کمک می‌کند املاک خود را از بین ده‌ها و هزاران مشاور املاک موجود در بازار رقابت، بالا بکشید. المر ویلر در این زمینه جمله‌ی معروفی دارد. او می‌گوید: شما باید بوی کباب را بفروشید نه اینکه خود کباب را!

این بدان معنی است که شما نیز برای تبلیغ مشاور املاک خود باید مزیت املاک خود را برای مشتریان برجسته‌سازی کنید. در حقیقت؛ شعار املاکی مناسب نیز مانند بوی کباب عمل می‌کند و تمایل و رغبت مخاطب را بر می‌انگیزد.

داشتن شعار مناسب به همراه یک کمپین تبلیغاتی درست و اصولی، خدمات املاک شما را معرفی و میل درونی مشتری را بیدار می‌کند.

البته توجه داشته باشید شعاری که برای کمپین خود انتخاب کنید باید قابل اجرا باشد و بتوانید از پس آن بربیایید. چرا که در غیر این صورت اعتماد و وفاداری مشتری را نیز از دست خواهید داد.

نمونه شعار تبلیغاتی مشاور املاک


۳. نشان دادن وجه تمایز املاک شما در شعار تبلیغاتی املاک

طبیعتاً اگر شعار برای مشاور املاک خود انتخاب کرد‌ه‌اید، مشاور املاک شما نسبت به سایر رقبایتان وجه تمایز چشمگیری دارد.

این وجه تمایز می‌تواند حضور یک مشاور همیشگی در کنار خریدار تا زمان پیدا کردن و خرید ملک مورد نظر باشد. شعاری که برای املاک خود انتخاب می‌کنید حتما باید این وجه تمایز را به مخاطب نشان دهد.

کار شما نباید به گونه‌ای باشد که مشتری بگردد و وجه تمایز شما را پیدا کند، بلکه باید به طرزی بسیار ظریف و زیرکانه وجه تمایز املاک خود را با ده‌ها و صدها رقیب املاک خود نشان دهید بی‌آنکه مستقیما آن را به زبان بیاورید. واضح است که این کار از طریق شعار تبلیغاتی املاک امکان‌پذیر است.

بیشتر بخوانید: بازاریابی خدمات از صفر تا صد

مثالی ساده به درک بهتر این موضوع کمک زیادی می‌کند. سال‌ها پیش در صنعت لوازم خانگی در ایران دو رقیب ایرانی وجود داشتند. یکی از این رقبا کارخانه‌ی ارج و دیگری آزمایش بود.

ارج برای نشان دادن وجه تمایز خود از یک شعار تبلیغاتی بسیار زیرکانه استفاده کرد و در آن از اسم رقیب هم برای بالا بردن کار خود و پایین کشیدن رقیب به شکلی بسیار زیرکانه استفاده کرد. شعار تبلیغاتی ارج این بود: آزمایش ثابت کرد، ارج بهترین است!

اگر به دنبال نشان دادن وجه تمایز املاک خود نیستید و برتری خاصی نیز نسبت به سایر املاک ندارید، نیازی نیست وقت خود را صرف پیدا کردن شعار تبلیغاتی املاک کنید و می‌توانید برای تبلیغ و بهتر دیده شدن مثلا دفتری لوکس در جای مناسب و خوبی اجاره کنید.

نیاز به شعار تبیلیغاتی دارید برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید👇

۴. انتقال حس مثبت در رابطه با برند شما به مشتری

اگر مشتری به خدمات و برند شما حس خوب و مثبتی داشته باشد، نه تنها در آن لحظه از خدمات شما استفاده می‌کند بلکه بعدها نیز به دلیل حس خوب و احساسات مثبتی که به aسما دارند از خدمات املاک شما استفاده می‌کند.

برای افزایش فروش، جذب بیشتر مخاطب و درگیر کردن بیشتر احساسات مشتری و بالارفتن میزان آگاهی برندتان می توانید از یک شعار تبلیغاتی املاک مناسب استفاده کنید تا در ادامه‌ کار جذب مخاطب راحت تر پیش رود.

توجه کنید که انتخاب شعار تبلیغاتی املاک برای مشاورین املاکی که به فکر پیشرفت و رشد سریع کسب و کار خود هستند ضروری است. شما برای پیشرو و بهترین بودن در بین مشاورین املاک و در منطقه و یا شهر خود، به شعاری ساده و گویا و هم چنین طراحی لوگو حرفه ای در کنار آن نیاز دارید.

۵. دریافت بازخورد

بازخورد دریافت کنید تا مطمئن شوید شعار املاک شما به خوبی درک می‌شود یا خیر. از دوستان، خانواده، غریبه ها و مهمتر از همه، مخاطبان بازار هدف تان بپرسید.

نمونه شعار مشاور املاک

هنگام انتخاب شعار تبلیغاتی املاک، باید تمام احساسات مخاطب در موقع دیدن و خواندن شعار املاک خود را در نظر بگیرید. مثلا اضطراب و استرس برای نقل مکان و خرید یا اجاره خانه جدید، همچنین؛ هیجان، امید، آرامش و راحتی را نیز باید در نظر بگیرید.

شعار تبلیغاتی املاک انتخاب شده برای املاک شما باید استرس و ترس مشتری را از بین برده و نوعی همدلی در او ایجاد کند.

برای آشنایی بیشتر شما با انتخاب شعار مناسب املاک، در ادامه چند نمونه شعار تبلیغاتی املاک را آورده‌ایم. این نمونه‌ها صرفا برای آشنایی و ایده گرفتن آورده شده‌اند و کپی کردن از نمونه شعار مشاور املاک کمکی به پیشرفت شما نمی‌کند.

 1. اعتماد شما، سرمایه‌ی ما
 2. حس خوب خانه‌دار شدن
 3. یک سرمایه‌گذاری مطمئن
 4. انتخاب خوب، هنر است
 5. گوشه‌ی دنج خود را پیدا کنید
 6. خانه‌ی رویایی خود را از ما بخواهید
 7. جایی که دوست داری زندگی کن
 8. اینجا، رویاها به خانه می‌رسند
 9. رویاهای واقعی، افراد واقعی، املاک واقعی
 10. یک حرکت هوشمندانه
 11. دانش محلی، دسترسی جهانی
 12. خانه، همه چیز را تغییر می‌دهد
 13. یک حرکت هوشمندانه
 14. انتخاب بر اساس توان شما و هنر ما
 15. همان چیزی که در ذهن شماست
 16. ما به تأمین نیاز شما می‌اندیشیم
 17. مرکز شهر، داخل شهر، اطراف شهر
 18. املاک خاص برای سلیقه‌های خاص
 19. پیشرو در صنعت
 20. سرمایه‌گذاری مطمئن به همراه مشاوره‌ی تخصصی
 21. ما تغییر دهنده‌ی زندگی هستیم.
 22. ملک شما، اولویت ماست.
 23. خانه رویایی شما در انتظار شماست.
 24. اگر فرصت دارید یک مشاور املاک را به کسی پیشنهاد دهید، به ما فکر کنید
 25. کوتاه ترین فاصله بین بهشت ​​و جایی که شما به آن خانه می گویید
 26. کلیک کنید یا تماس بگیرید. ما همه چیز را انجام می دهیم.
 27. از من خرید نکنید مگر اینکه برای موفقیت آماده باشید
 28. پتانسیل یک ملک به اندازه فردی است که در آن سرمایه گذاری می کند.
 29. قیمت چیزی است که شما می پردازید. ارزش، چیزی است که به دست می آورید.
 30. خانه ای از آجر و تیر ساخته می شود و خانه ای از امید و رویا! ما به شما کمک می کنیم خانه رویایی خود را پیدا کنید.
 31. خانه مناسب محل شروع عشق، امیدها و رویاهاست.
 32. خانه خود را به جزیره ای در آفتاب تبدیل کنید.
 33. خرید خانه بزرگتر لزوماً به معنای صرف پول بیشتر نیست.
 34. خدماتی که لیاقتش را دارید افرادی که به آنها اعتماد دارید.
 35. ما یک تخصص داریم: جلب رضایت مشتری

بیشتر بخوانید: نمونه کمپین تبلیغاتی موفق ایرانی و خارجی

متن زیبا برای تبلیغ مشاور املاک

اگر به دنبال متن زیبا برای تبلیغ مشاور املاک هستید، می‌توانید با خواندن این شعار تبلیغاتی متن زیبا برای تبلیغ مشاور املاک، ایده بگیرید:

 • با بالاترین سرعت ممکن، املاک خود را با مشاوره املاک ما خریداری کرده و یا به فروش برسانید. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن درج شده در آگهی تماس حاصل فرمایید.
 • فروش املاک دنج و اوکازیون مخصوص خاص پسندان که به دنبال ملک و یا املاک خاص و شیک می‌گردند. خرید و فروش املاک خود را به ما بسپارید و با آرامش به خانه‌ی خود نقل مکان کنید.
 • فروش واحدهای مسکونی لوکس به تعداد … در محدوده‌ی … با عالی‌ترین امکانات رفاهی ممکن و با نازل‌ترین قیمت ممکن توسط مشاورین املاک ما صورت می‌پذیرد.
 • املاک ما در بهترین منطقه‌ی مسکونی، در خدمت شما همشهریان عزیز است تا بهترین ملک مسکونی، اداری و یا تجاری را با نازلترین قیمت برای شما خریداری کند. اگر به دنبال ملک مناسب خود هستید، حتما با ما تماس بگیرید.
 • مشاور املاک ما با بیش از … سال تجربه در زمینه‌ی خرید و فروش ملک در منطقه، مفتخر است که از شما خواننده‌ی محترم دعوت نماید جهت خرید یا فروش ملک یا زمین خود با ما تماس بگیرید.
 • مشاور املاک ما، خاطره‌ای ماندگار و زیبا از خرید و فروشی بی‌نظیر را در ذهن شما ثبت خواهد کرد. خرید و یا فروش ملک از شما و تضمین سود از ما. کافیست تلفن خود را بردارید و با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

به شما پیشنهاد می کنیم اگر صاحب بنگاه املاک هستید، حتما یک دوره مدیریت کسب و کار بگذرانید. اگر زمان زیادی برای آموزش ندارید، آموزش های ویدئویی دوره مدیریت کسب و کار اقیانوس آبی، قطعا گزینه مناسبی برای مدیران پرمشغله ای مثل شما خواهد بود 👇🏻

چگونه نمونه شعار مشاور املاک را برای تبلیغ بنگاه به کار ببرید؟

این نمونه شعارهای زیبای املاک را می توانید از به طریق به کارگیری انواع روش های تبلیغاتی به گوش مخاطبان خود برسانید، در زیر چند راه حل برای این مسئله به شما ارائه داده ایم:

 1. متن شعار تبلیغاتی املاک می‌تواند به صورت پیامک تبلیغاتی برای مشتریان قدیمی و یا افراد ناشناس به صورت تصادفی ارسال شود. برای این کار می‌توانید از سامانه‌های ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه مانند پنل اس ام اس ایده پردازان کمک بگیرید و متن را برای جامعه‌ی هدف ارسال کنید.
 2. یکی دیگر از راه‌های استفاده شعار برای املاک، رسانه‌های ارتباط مستقیم و سنتی مانند تلویزیون و رادیو است. استفاده از متن تبلیغاتی املاک در تبلیغات تلویزیونی بسیار مؤثر است و به گوش مخاطبان زیادی می‌رسد. این کار، برند شما را نیز در سطحی گسترده مطرح می‌کند.
 3. روش دیگر فعالیت در فضای مجازی مانند تلگرام و اینستاگرام و … است. با فعالیت در فضای مجازی، مشتریانی که کابران فضای مجازی هستند، اعتماد بیشتری به املاک شما پیدا کرده و می‌توانید از این طریق مشتریان بیشتری را جذب کنید.
 4. می‌تواند متن تبلیغات مشاور املاک را بر روی یک بیلبورد تبلیغاتی بزرگ در منطقه‌ی پر ترددی از شهر نصب کرده و یا بر روی تراکت‌هایی همراه با لوگوی املاک خود چاپ کرده و در سطح شهر توزیع کنید.

نتیجه‌گیری و جمع‌بندی

انتخاب یک شعار برای املاک به منظور پیشرفت و دیده شدن هر مشاور املاکی که به دنبال پیشرفت کسب و کار خود است، ضروری است.

در انتخاب شعار تبلیغاتی باید نکات مهمی را مورد توجه قرار داد از جمله اینکه شعار ساده و کوتاه و در عین حال به یاد ماندنی باشد، خدمات متفاوت و خاص مشاور املاک را به مخاطب معرفی کند، وجه تمایز املاک شما به نسبت رقبا را نشان دهد، حس مثبت و انگیزه‌ی درونی در مخاطب ایجاد کند.

در بعضی از موارد، شعار تبلیغاتی املاک به صورت یک متن تبلیغاتی املاک طراحی و از طریق رسانه به مخاطب ارائه می‌شود. این متن‌های تبلیغاتی املاک می‌توانند احساسات متفاوتی را در مخاطب خرید و یا فروش ملک ایجاد کنند، پس باید در انتخاب آن‌ها دقت کنید.

۵ ۶ رای ها
امتیاز بدهید
نویسنده مقاله : تیم تحریریه اقیانوس آبی

اشتراک گذاری با دوستانتان در :

جهت دانلود PDF ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید.
این مطالب را هم حتما بخوانید
دوره آموزشی مرتبط
در دوره بازاریابی اقیانوس آبی “مارکتینگ پلاس” تدوین یک برنامه بازاریابی اثرگذار و قابل اجرا را می آموزید. هم چنین یاد می گیرید چطور یک کمپین تبلیغاتی موفق بنویسید.

33%   ۹,۰۰۰,۰۰۰ ریال ۶,۰۰۰,۰۰۰ ریال

اشتراک در
اطلاع از
11 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دانش

سلام. مطالب خیلی خوبی بود. مثال شعارهایی که در سایت آورده شده خیلی گویا و خوب هستند امکان استفاده از این شعارها هم هست؟

پگاه جلالی
پاسخ به  دانش

سلام. خیر این شعارها به عنوان نمونه و برای ایده گرفتن گذاشته شده. بهتره که برای طراحی شعار تبلیغاتی از متخصصان کمک و مشورت بگیرید که در ثبت اون دچار مشکل نشین

صمدزاده

متن تبلیغ مشاور املاک خیلی خوب بود و برای من خیلی کاربردی بود.متشکرم

اکبری

استفاده از تبلیغات تلویزیونی خیلی هزینه اش زیاد نمیشه؟

پگاه جلالی
پاسخ به  اکبری

سلام. بله هزینه زیاد هست ولی خب این هم شیوه ای از تبلیغات هست و باید ذکر بشه. چون خیلی ها با همین تبلیغات تلویزیونی برندسازی رو انجام میدن

محمد حسین

بنظر من ارسال پیامک خیلی عالی و اکثر اوقات کارساز هست.چون خودم این راه رو تجربه کردم و واقعا عالی بودن👌

پگاه جلالی
پاسخ به  محمد حسین

یکی از روش های تبلیغات موثر، ارسال پیامک به مشتریان قبلی است و یا گروهی است که می توانند مشتریان شما باشند.

عباسی

شعار ویترین هر کسب و کاری هست و خیلی باید جذاب باشه
از تیم اقیانوس آبی بابت انتخاب شعار تشکر میکنم چون واقعا شعاری که به کمکتون انتخاب کردم موثر بود♥️

پگاه جلالی
پاسخ به  عباسی

🙏🙏🌹🌹

ژاله باغ شاهی

شعار املاک داماک به نظر من هم جذابه و میشه از اون ایده گرفت

مقاله‌ی خوبی بود منم تصمیم دارم شعاری انتخاب کنم امیدوارم که به کمک شما بهترین بشه

پگاه جلالی

سلام. بهتره که در انتخاب شعار سازمان سعی بشه خیلی مشابه شعارهای دیگه نباشه، مخصوصا اگر در صنف خودتون فعالیت می کنن. ولی خب ایده گرفتن از شعار تبلیغاتی یه سازمان دیگه اشکالی نداره.

دوره آموزش بازاریابی با 50 درصد تخفیفمشاهده دوره

پشتیبانی اقیانوس آبی

سوالی دارید ؟ یکی از روش های زیر را برای دریافت پیشتیبانی انتخاب کنید.

pdf مقاله حاضر است. با یک کلیک دانلود کنید: