خدمات اقیانوس آبی

آکادمی اقیانوس آبی

آموزش مدیریت کسب و کار در یزد

کسب و کارها در شرایط کنونی ایران وضعیت مطلوبی ندارند؛ متاسفانه درگیر بیماری کرونا هستیم و شرایط اقتصادی نامطلوب و متزلزلی داریم که از قبل هم با آن دست و پنجه نرم می کردیم. در این شرایط نا به سامان کسی به جز که مدیر کسب و کار نمی تواند مسائل و مشکلات کسب و کارش را حل کند. شما به عنوان یک مدیر، باید از شرایطی که لازم است همیشه در کنار هم قرار بگیرند تا کسب و کار موفقی داشته باشید، آگاه باشید.

در دوره هایی که در بخش آکادمی اقیانوس آبی در شهر یزد برگزار می شود، هر آن چه که یک مدیر موفق لازم است بداند و اجرا کند آموزش داده می شود.

آکادمی اقیانوس آبی

در آموزش های مدیریتی آکادمی اقیانوس آبی تمام ابعاد کسب و کار، مشکلات رایج و نحوه برنامه ریزی و حل مشکلات به شما آموزش داده می شود. دوره های آموزش مدیریت در یزد به صورت حضوری در محل شرکت اقیانوس آبی برگزار می شوند. آموزش های غیرحضوری نیز با همان کیفیت از طریق وب سایت اقیانوس آبی در دسترس تمام مدیران در سراسر کشور قرار داده شده است. 

موضوعات آموزش مدیریت کسب و کار

 1. افزایش فروش
  معرفی مفاهیم و اقدامات مهم در حوزه فروش مثل قیف فروش، بانک اطلاعاتی، اولویت های فروش و …، تکنیک های فروش در ۷ بخش حوزه فروش
 2. انواع روش های بازاریابی
  تعریف درست مارکتینگ، معرفی مدل SCD برای تدوین برنامه بازاریابی، اهمیت و نحوه اجرای کمپین تبلیغاتی
 3. مدیریت منابع انسانی
  آشنایی با ۷ بخش منابع انسانی: نگاه درست به تیم، رفتار صحیح، استخدام اصولی، آموزش مستمر، چیدمان حرفه ای، ایجاد انگیزه در کارمندان، کنترل شاخص ها
 4. سیستم سازی کسب و کار
  مفاهیم و تعریف سیستم سازی، تصورات غلط در مورد سیستم سازی، بخش های سیستم سازی، مراحل سیستم سازی در حوزه های فروش، آموزش، استخدام و اخراج، مالی، تامین و خرید، فرهنگ سازمانی و …
 5. استراتژی کسب و کار
  تعریف و اهمیت ماموریت، هدف گذاری، مراحل نوشتن استراتژی و تعیین نقاط قوت، ضعف، فرصت ها و تهدیدها (SWOT)
 6. قیمت گذاری و تسویه حساب
  انواع روش های قیمت گذاری، شناخت انواع مشتریان، معرفی چرخه عمر محصول، تخفیف اصولی، قیمت گذاری در خرابی بازار
 7. رفتارشناسی
  معرفی ابزار جهانی DISC، انواع مدل های رفتاری، نحوه تشخیص هر مدل و رفتار با آن ها در جهت بهبود روابط کاری

دوره های آکادمی اقیانوس آبی

این دوره ها توسط اساتید مجرب و باتجربه اقیانوس آبی آقایان هادی احمدی و داوود احمدی و برخی اساتید مدعو تدریس می شوند:

دوره بازاریابی اقیانوس آبی به نام “مارکتینگ پلاس”، به معرفی مدل SCD برای تدوین یک برنامه بازاریابی اثرگذار و قابل اجرا می پردازد.بازاریابی یکی از مهم ترین کارهایی است که یک کسب و کار می تواند برای موفقیت خود انجام دهد. بازاریابی نه تنها موجب آگاهی مردم از برند شما می شود بلکه منجر به افزایش فروش، رشد کسب و کار و نزدیکی مشتریان به شما می شود.

9,000,000 ریال

در دوره جامع مدیر پولساز شما هر آن چه که یک مدیر موفق لازم است بداند و اجرا کند را می آموزید مباحثی از قبیل چگونگی رهبری افراد تیم، ارتباط حرفه ای با مشتریان، مبانی برند سازی، تدوین استراتزی بازاریابی و فروش، تبلیغات و تدوین کمپین تبلیغاتی، قیمت گذاری و تسویه حساب و تکنیک های استخدام و اخراج حرفه ای را به صورت عملی و کارملا کاربردی می اموزید.

60,000,000 ریال

در دوره تامین و خرید سیستمی می آموزید که چطور تامین کنندگان خود را ارزیابی کرده و با مدیریت اقلام ضروری و خرید بهینه از هزینه های کسب و کارتان بکاهید

6,000,000 ریال

در این دوره می آموزید که چطور بخش تسویه حساب با مشتری، بخش اداری و فرآیندهای مسئول دفتر خود را سیستمی کنید تا هم زیان نکنید و هم وقتتان صرف کارهای تکراری و نامرتبط نشود.

3,500,000 ریال

تمایز اقیانوس آبی، مدرسان با تجربه و آموزش تکنیک های غیرتئوری و اجرایی است.

چرا آکادمی اقیانوس آبی؟

شما به عنوان مدیر یک کسب و کار، خواه ناخواه با مسائلی رو به رو خواهید شد که باید آن ها را حل کنید. چه یک استارت آپ باشید که تازه شروع به کار کرده اید و چه در حال رشد و گسترش کسب و کارتان باشید، نیاز به دانش به روز برای حل مشکلات و پیشرفت خود دارید. اقیانوس آبی در تمام مراحل همراه شما است تا به موفقیت و اهدافتان برسید.

غیرتئوری بودن مباحث

برخی دوره ها به مفاهیم تئوری که در شرایط بازار ایران قابل اجرا نیستند، بسنده می کنند. مدرسان اقیانوس آبی در زمینه های تولید و فروش فعالیت مستقیم دارند و به موانع و شرایط بازار آگاه هستند.

کاربردی نه انگیزشی

در برخی دوره های مدیریتی صرفا به شما انگیزه داده می شود، بدون این که شما را به مقصد برسانند. اما آموزش های اقیانوس آبی واقع بینانه به مسائل پرداخته و هدف آن رساندن کسب و کار شما به نتیجه دلخواهتان است.

آموزش مناسب همه سازمان

دوره های اقیانوس آبی تنها برای مدیران سازمان ها نیستند و تمام افراد سازمان می توانند از دیدن این آموزش ها سود ببرند و در موفقیت سازمان سهیم شوند.

کوچینگ

دوره های آموزشی آکادمی اقیانوس آبی تنها به برگزاری کلاس خلاصه نمی شود. مدرسان و پشتیبان های دوره، مثل یک مربی دلسوز، مدیران را تا حصول نتیجه همراهی می کنند.

به روز بودن مطالب

برخی دوره های آموزشی مطالب ثابت و یکسانی را طی سال ها ارائه می کنند، اما مدرسان اقیانوس آبی همواره دانش خود را به روز می کنند و از شرایط بازار روز دنیا و ایران آگاه هستند.

نتیجه محور

در دوره های دیگر شما صرفا آموزش می بینید و مدرک می گیرید. آموزش های اقیانوس آبی نتیجه محور هستند و مدرسان شما را تا حصول نتیجه و اعمال تغییرات پشتیبانی می کنند.

روزمه واحد آکادمی اقیانوس آبی

هدف آکادمی اقیانوس آبی پرورش مدیران برای توسعه کسب و کارها و رساندن آن ها به سطح دانش روز مدیریت است. افتخار ما این است که بیش از 600 مدیر در بیش از 300 کسب و کار در کلاس های اقیانوس آبی شرکت کرده و از آموزش های ما استفاده کرده اند.

درخواست مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید از طریق یکی از راه های ارتباطی زیر با تیم اقیانوس آبی تماس بگیرید.

و یا از طریق فرم زیر اطلاعات تماس خود را برای ما بفرستید تا در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم.

همین حالا مشاوره رایگان خود را برای شرکت در دوره ها رزرو کنید.

0 0 رای ها
امتیاز بدهید

پشتیبانی اقیانوس آبی

سوالی دارید ؟ یکی از روش های زیر را برای دریافت پیشتیبانی انتخاب کنید.

وارد شوید