خدمات اقیانوس آبی

واحد دیجیتال

طراحی وب سایت

در دنیای کنونی با پیشرفت تکنولوژی و ارتباطات بیش از هر زمان دیگری نیاز به دیجیتالی شدن و همراه شدن با روند رشد تکنولوژی احساس می شود. افراد و کسب و کارهایی که هنوز اهمیت این تغییر و رشد را درک نکرده اند، محکوم به شکست و از دست دادن تعداد زیادی از مشتریان خود هستند!

وب سایت یکی از روش های صحیح برای معرفی کسب و کار، خدمات، محصولات و حرفه شما است. زیرا امروزه هر فردی که به دنبال خرید محصول و یا دریافت خدمات مشخصی است، در ابتدا جستجوی خود را در اینترنت آغاز می‌کند و سپس با تحقیق بیشتر اقدام به خرید می‌کند.

طراحی وب سایت در یزد در شرکت اقیانوس آبی، توسط تیم مجرب و متخصص برای مشاغل در تمام صنایع انجام می شود. روزانه هزاران وب سایت در جهان، صدها وب سایت در ایران و احتمالا ده ها وب سایت که مستقیم یا غیرمستقیم رقیب شما محسوب شده راه اندازی می شوند. ما در اقیانوس آبی، با طراحی سایت حرفه ای و اصولی به شما کمک می کنیم تا جایگاهی مناسب و محکم در میان رقبایتان به دست بیاورید.

خدمات قابل ارائه در بخش دیجیتال

خدمات اقیانوس آبی در واحد دیجیتال، توسط تیم مجرب طراحی سایت با دانش به روز و با نظارت مستقیم اساتید برندینگ و بازایابی دیجیتال ارائه می شود:

طراحی سایت ارزان

طراحی سایت ارزان

سوالی که بسیاری از مشتریان از ما می‌پرسند این است که چرا تفاوت قیمت زیادی در طراحی سایت‌های فروشگاهی و شرکتی وجود دارد؟ چرا برخی طراحی سایت ارزان را تبلیغ می کنند، ولی برخی شرکت های حرفه ای مبالغ زیادی برای همان طراحی سایت دریافت می کنند؟

جواب این است: هر کسی که اطلاعات پایه ای درباره طراحی سایت داشته باشد، می تواند برای شما سایت طراحی کند، ولی تفاوت کیفیت این سایت با سایتی که توسط یک تیم حرفه ای و باتجربه طراحی شده باشد از زمین است تا آسمان!

ما همیشه به مشتریان خود می گوییم که اگر خیلی ثروتمند هستید، سایت ارزان بخرید! وب سایت شما اعتبار شما است زیرا اولین چیزی است که کاربر اینترنت از کسب و کار شما می بیند. اگر فروشی ثبت نشود، فرمی پر نشود، با شما تماسی گرفته نشود و مشتری دیگر به سایت شما سر نزند، پس انگار هر هزینه و زمانی که صرف کرده اید را دور ریخته اید و اعتبار خود را به خطر انداخته اید. 

طراحی سایت ارزان، برابر است با کاهش کیفیت و نادیده گرفتن اصلی‌ترین مشخصات یک وب‌سایت حرفه ای و کارآمد. شما ممکن است فقط 1 میلیون تومان خرج یک سایت فروشگاهی کنید، ولی این وبسایت هیچ گاه به توسعه کسب و کار شما کمکی نکند، ولی با صرف هزینه‌ بیشتر و سپردن طراحی سایت خود یه یک تیم حرفه ای، با کمترین زمان و کمترین ریسک کانالی قوی و بهینه برای بازاریابی و ارتباط با مشتریان خواهید داشت.

پس بدانید که هیچ سایت ارزانی بی حکمت نیست! اگر فکر می کنید هزینه ای که برای طراحی حرفه ای و اصولی سایت خود پرداخت کرده اید زیاد است، مطمئن باشید که این سایت در مدت فعالیت خود، درآمد چندبرابر آن هزینه را برای شما ایجاد می کند.

تمایز اقیانوس آبی، تیم متخصص و باتجربه است.

خدمات طراحی سایت با سلیقه و نظر طراح انجام می شود، اما در اقیانوس آبی این خدمت با هم فکری اساتید مجرب و متخصص برندینگ و بازاریابی طراحی و اجرا می شود که خود باعث برتری و پیشرفت کسب و کارتان در زمینه برندینگ و بازاریابی اینترنتی می شود.

چرا واحد طراحی سایت اقیانوس؟

وب سایت شما بزرگترین ویترین برای کسب‌وکارتان است. اقیانوس آبی با داشتن تیم طراحی سایت جوان و کارآمد و همچنین با دانش بروز و آشنایی با استانداردهای جهانی طراحی سایت به شما این نوید را می دهد که می تواند نقش بسیار موثری در تقویت بازاریابی اینترنتی و دیجیتالی شدن کسب و کار شما داشته باشد.

تیم مجرب و متعهد

در اقیانوس آبی وجود تیم مجرب و متعهد با دانش کافی، باعث طراحی سایت مطابق با استانداردهای بروز و با کیفیت شده است.

مشاوره رایگان

یکی از مزیت های واحد طراحی سایت، مشاوره رایگان برای روشن شدن ابعاد این حوزه بزرگ دیجیتالی و مزایای این حوزه به مشتریان است.

تحلیل رقبا و برتری نسبت به آنان

یکی از دلایل برتری و موفقیت اقیانوس آبی در زمینه طراحی سایت بررسی و آنالیز رقبا و طراحی سایت با برتری کامل نسبت به آنان است.

آموزش و پشتیبانی کامل

بعد از تحویل سایت به مشتریان گرامی، آموزش کامل اپراتوری سایت و پشتیبانی سایت شروع می شود.

روزمه واحد دیجیتال

شکی نیست که طراحی اصولی سایت اولین قدم برای ورود شما به دنیای دیجیتال است. اگر این کار به دست تیمی ناکارآمد انجام شود، می تواند باعث صدمات جدی به کسب و کار شما شده و هزینه های بیهوده برای شما به همراه دارد.

درخواست مشاوره رایگان

برای انجام خدمات دیجیتال، نیاز به راهنمایی و مشاوره دارید؟ برای دریافت مشاوره رایگان می توانید از طریق یکی از راه های ارتباطی زیر با تیم دیجیتال اقیانوس آبی تماس بگیرید.

و یا از طریق فرم زیر اطلاعات تماس خود را برای ما بفرستید تا در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم.

مشاوره رایگان طراحی سایت خود را همین حالا رزرو کنید.

0 0 رای ها
امتیاز بدهید

سوالی دارید ؟ یکی از روش های زیر را برای دریافت پیشتیبانی انتخاب کنید.

وارد شوید