خدمات اقیانوس آبی

واحد دیزاین

متخصص طراحی لوگو

گرافیک یک زبان بین المللی برای ارتباط کسب‌ و کارها با مشتریان است. ترجمه پیام‌های بازاریابی و تبلیغات به زبان گرافیک، هنری است که تنها یک طراح گرافیک دارد. خروجی‌های گرافیکی خلاق و موثر جز با شناخت مخاطب و بازار حاصل نمی‌شوند و اگر خلاقیت طراح با دانش بازار همراه نشود، تلاش های سازمان نتیجه ای نخواهد داشت.

واحد دیزاین شرکت اقیانوس آبی در شهر یزد با استفاده از علم روز و خلاقیت، طرح های گرافیکی مطلوب و متناسب با اهداف و خواسته مشتریان را ارائه می کند. طراحی لوگو در یزد توسط گرافیست های با تجربه و خلاق اقیانوس آبی و با هم فکری اساتید حرفه ای کسب و کار به مشاغل در صنایع مختلف ارائه می شود.

دیزاین اقیانوس آبی
خدمات قابل ارائه در واحد دیزاین

خدمات دیزاین شرکت اقیانوس آبی توسط گروه مجرب گرافیک و رسانه و با هم فکری اساتید کسب و کار در جهت نیازهای مشتری طراحی و اجرا می گردد:

تمایز اقیانوس آبی در طراحی، همفکری و نظارت اساتید برندینگ است.

خدمات دیزاین اغلب با سلیقه طراحان گرافیک طراحی و تولید می گردد. ما در اقیانوس آبی این خدمات را در جهت اهداف خاص مشتریان، افزایش فروش، معرفی برند و … با هم فکری اساتید مجرب و متخصص برند طراحی و اجرا می کنیم.

چرا واحد دیزاین اقیانوس آبی ؟

اقیانوس آبی یک مجموعه کامل برای تمامی کسب وکارها استو از شروع یک کسب و کار تا اصلاح، بهبود و توسعه همراه مدیران است. اگر قرار باشد در بازاریابی به سمت ایجاد ارزش بیشتر و رسیدن به نتیجه بهتر گام بردارید، بدون کمک گرفتن از طراحی گرافیک و چاپ این دو هدف ناقص باقی می‌مانند. طرح‌های صحیح، پیام درست را منتقل می‌کنند، پیام درست مخاطب را درگیر خود کرده و بر او اثر می گذارد. این پیام یا به شکل دیجیتال و یا به صورت چاپی به دست مخاطب می رسد.

طراحی بر اساس برندینگ

خدمات گرافیک اقیانوس آبی با کمک مشاورین برتر کشوری در زمینه برند، بر اساس هویت برند کسب وکارها طراحی و تولید می شود.

طراحی توسط تیم مجرب و متخصص

اقیانوس آبی در واحد گرافیک خود از نیروهای جوان و خلاقی بهره می برد که در زمینه های گرافیک تحصیل کرده و تخصص دارند.

فایده‌گرایی و نتیجه‌گرایی!

متخصصان واحد گرافیک خود را به جای مشتریان قرار داده، نیازها و اهدافشان را بررسی کرده تا به اهداف و نتایج مورد نظر مدیران برسند.

روزمه واحد دیزاین اقیانوس آبی

خدمات دیزاین اغلب با سلیقه طراحان گرافیک طراحی و تولید می گردد ما در اقیانوس آبی این خدمات را در جهت اهداف خاص مورد نیاز مشتریان، افزایش فروش، معرفی برند و … با هم فکری اساتید مجرب و متخصص برند طراحی و اجرا می کنیم.

درخواست مشاوره رایگان

برای استفاده از خدمات دیزاین، به راهنمایی و مشاوره نیاز دارید؟ برای دریافت مشاوره رایگان می توانید از طریق یکی از راه های ارتباطی زیر با تیم اقیانوس آبی تماس بگیرید.

و یا از طریق فرم زیر اطلاعات تماس خود را برای ما بفرستید تا در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم.

مشاوره رایگان طراحی لوگو خود را همین حالا رزرو کنید.

0 0 رای ها
امتیاز بدهید

پشتیبانی اقیانوس آبی

سوالی دارید ؟ یکی از روش های زیر را برای دریافت پیشتیبانی انتخاب کنید.

وارد شوید