خدمات اقیانوس آبی

واحد دیزاین

متخصص طراحی لوگو

گرافیک یک زبان بین المللی برای ارتباط کسب‌ و کارها با مشتریان است. ترجمه پیام‌های بازاریابی و تبلیغات به زبان گرافیک، هنری است که تنها یک طراح گرافیک دارد. خروجی‌های گرافیکی خلاق و موثر جز با شناخت مخاطب و بازار حاصل نمی‌شوند و اگر خلاقیت طراح با دانش بازار همراه نشود، تلاش های سازمان نتیجه ای نخواهد داشت.

واحد دیزاین شرکت اقیانوس آبی در شهر یزد با استفاده از علم روز و خلاقیت، طرح های گرافیکی مطلوب و متناسب با اهداف و خواسته مشتریان را ارائه می کند. طراحی لوگو در یزد توسط گرافیست های با تجربه و خلاق اقیانوس آبی و با هم فکری اساتید حرفه ای کسب و کار به مشاغل در صنایع مختلف ارائه می شود.

دیزاین اقیانوس آبی
خدمات قابل ارائه در واحد دیزاین

خدمات دیزاین شرکت اقیانوس آبی توسط گروه مجرب گرافیک و رسانه و با هم فکری اساتید کسب و کار در جهت نیازهای مشتری طراحی و اجرا می گردد:

تمایز اقیانوس آبی در طراحی، همفکری و نظارت اساتید برندینگ است.

خدمات دیزاین اغلب با سلیقه طراحان گرافیک طراحی و تولید می گردد. ما در اقیانوس آبی این خدمات را در جهت اهداف خاص مشتریان، افزایش فروش، معرفی برند و … با هم فکری اساتید مجرب و متخصص برند طراحی و اجرا می کنیم.

چرا واحد دیزاین اقیانوس آبی ؟

اقیانوس آبی یک مجموعه کامل برای تمامی کسب وکارها استو از شروع یک کسب و کار تا اصلاح، بهبود و توسعه همراه مدیران است. اگر قرار باشد در بازاریابی به سمت ایجاد ارزش بیشتر و رسیدن به نتیجه بهتر گام بردارید، بدون کمک گرفتن از طراحی گرافیک و چاپ این دو هدف ناقص باقی می‌مانند. طرح‌های صحیح، پیام درست را منتقل می‌کنند، پیام درست مخاطب را درگیر خود کرده و بر او اثر می گذارد. این پیام یا به شکل دیجیتال و یا به صورت چاپی به دست مخاطب می رسد.

طراحی بر اساس برندینگ

خدمات گرافیک اقیانوس آبی با کمک مشاورین برتر کشوری در زمینه برند، بر اساس هویت برند کسب وکارها طراحی و تولید می شود.

طراحی توسط تیم مجرب و متخصص

اقیانوس آبی در واحد گرافیک خود از نیروهای جوان و خلاقی بهره می برد که در زمینه های گرافیک تحصیل کرده و تخصص دارند.

فایده‌گرایی و نتیجه‌گرایی!

متخصصان واحد گرافیک خود را به جای مشتریان قرار داده، نیازها و اهدافشان را بررسی کرده تا به اهداف و نتایج مورد نظر مدیران برسند.

روزمه واحد دیزاین اقیانوس آبی

خدمات دیزاین اغلب با سلیقه طراحان گرافیک طراحی و تولید می گردد ما در اقیانوس آبی این خدمات را در جهت اهداف خاص مورد نیاز مشتریان، افزایش فروش، معرفی برند و … با هم فکری اساتید مجرب و متخصص برند طراحی و اجرا می کنیم.

درخواست مشاوره رایگان

برای استفاده از خدمات دیزاین، به راهنمایی و مشاوره نیاز دارید؟ برای دریافت مشاوره رایگان می توانید از طریق یکی از راه های ارتباطی زیر با تیم اقیانوس آبی تماس بگیرید.

و یا از طریق فرم زیر اطلاعات تماس خود را برای ما بفرستید تا در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم.

مشاوره رایگان طراحی لوگو خود را همین حالا رزرو کنید.

سوالی دارید ؟ یکی از روش های زیر را برای دریافت پیشتیبانی انتخاب کنید.

وارد شوید