مشاوره کسب و کار 1

مشاوره کسب و کار، امروزه یکی از مهم ترین نیازها است. کسب و کارهای خانگی، کسب و کارهای اینترنتی، کسب و کارهای بازاری و یا هر کسب و کار دیگری نیاز به مشاوره دارند تا بتوانند در این بازار رقابتی خود را حفظ کرده و گسترش دهند.

مشاوره کسب و کار چیست؟

مشاوره یعنی کمک گرفتن و کسب اطلاعات لازم از افراد حرفه ای و صاحب دانش و تخصص در یک زمینه خاص. مشاوره کسب و کار نیز یکی از انواع مشاوره محسوب می شود که به صورت کلی به چند نوع مشاوره حضوری، مشاوره ایمیلی، مشاوره تلفنی و مشاوره آنلاین دسته بندی می شود.

برخی از مدیران بر این باورند که مشاوره آنلاین کسب و کار کارآمد نیست و حتما باید در جلسه حضوری مشکلاتشان را مطرح کنند. درست است که جلسات مشاوره حضوری بهره وری بیشتری برای برخی از کسب و کارها دارند، اما در آغاز کار و برای آشنایی با مشاور، می توان مشاوره را انلاین انجام داد و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

حوزه های مشاوره کسب و کار

1. مشاوره عمومی

2. مشاوره بازاریابی

3. مشاوره منابع انسانی

4. مشاوره برندینگ

5. مشاوره فروش

6. مشاوره سیستم سازی

8. مشاوره استراتژی

9. مشاوره دیجیتال مارکتینگ

تفاوت اقیانوس آبی، مشاوران باتجربه آن است.

مهندس هادی احمدی

مهندس هادی احمدی

مدیرعامل و عضو هیئت علمی اقیانوس آبی
دکتر داوود احمدی

دکتر داوود احمدی

رئیس هیئت مدیره و عضو هیئت علمی اقیانوس آبی

سوالات رایج در زمینه مشاوره کسب و کار

اگر می خواهید کسب و کار یا استارت آپ راه اندازی کنید ممکن است ایده اولیه شما ناب و خاص باشد اما نیاز به پخته شدن دارد. در اینجا مشاور کسب کار می تواند به شما کمک کند چون تجربه کافی دارد. اگر در حین انجام کار دچار بحران شوید، وجود مشاور باعث دلگرمی شما است. در بحث های قانونی و حقوقی نیز وجود مشاور حرفه ای از اضطراب شما کاسته و در وقت و انرژی شما نیز صرفه جویی می شود.
اگر هم صاحب و مدیر کسب و کاری هستید و در ابعاد مختلف کسب و کارتان مثل فروش، دیجیتال مارکتینگ یا تبلیغات و … به مشکل برخورده اید، به شما پیشنهاد می کنیم قبل از هر کاری با از افراد متخصصص مشورت کرده و از آن ها راهنمایی بگیرید تا زمانتان برای آزمون و خطا هدر نرود.

در این دوران که همه خدمات به سمت آنلاین شدن پیش می روند، دیگر فاصله معنایی ندارد و شما می توانید از خدمات مشاوره آنلاین و حرفه ای در هر جای دنیا بهره مند شوید. مشاوره تلفنی و ایمیلی نیز در اکثر موارد بسیار سودمند هستند.

برای مدیران، صاحبان استارت آپ ها، کارآفرینان، دانشجویان و کسانی که در پی افزایش درآمد و دانش خود چه در کسب و کار آنلاین و چه آفلاین هستند.

از ویژگی های یک مشاور کسب و کار خوب می توان به این موارد اشاره کرد:
• حداقل توانسته باشد یک کسب‌وکار را راه‌اندازی کرده و توسعه دهد.
• تحصیلات، پژوهش‌ها و دغدغه های اصلی او مربوط به ابعاد مختلف کسب‌وکار باشد.
• در چند پروژه و کسب و کار مختلف به افراد مختلف مشاوره داده و آن ها را تا موفقیت همراهی کرده باشد.
• با ابعاد مختلف کسب‌وکار مانند بازاریابی و فروش، مالی، ثبت و امور حقوقی، برندینگ، دیجیتال مارکتینگ، منابع انسانی، استراتژی، سیستم سازی و تبلیغات آشنا باشد.
رزومه مشاوران اقیانوس آبی

عواملی که بر روی هزینه مشاوره تاثیرگذار هستند عبارتند از:
• مشاوره حضوری یا مشاوره تلفنی کسب‌وکار: بدون شک دریافت مشاوره به صورت تلفنی هزینه کمتری نسبت به حالت حضوری آن خواهد داشت.
• سوابق و رزومه مشاور: طبیعی است که اگر فرد دارای سوابق و تحصیلات بهتری باشد، هزینه مشاوره او نیز بالاتر است.
• اهمیت مشکل مورد مشاوره: ممکن است شما با یک مشاوره تلفنی به پاسخ سوالات خود برسید. گاهی نیز باید حداقل 10 جلسه مشاوره دریافت کنید.
در اقیانوس آبی مشاوره آنلاین کسب و کار رایگان است.

برای دریافت تعرفه و هزینه مشاوره های تلفنی و حضوری اقیانوس آبی در ساعات کاری با شماره 03537259410 تماس حاصل فرمایید.

در ساعات غیر کاری می توانید به شماره واتس اپ 09162510026 پیام بدهید. 

ما مشتریانمان را تا رسیدن به نتایج ملموس و موثر همراهی می کنیم.

مشاوره کسب و کار 5

شرکت اقیانوس آبی به دلیل بحران کرونا و اوضاع اقتصادی کشور، “مشاوره آنلاین کسب و کار” را رایگان ارائه می کند. متخصصان ما با ارائه انواع مشاوره از جمله مشاوره تبلیغات شما را تا رونق کسب و کارتان را همراهی خواهند کرد.

فرم رزرو مشاوره حضوری کسب و کار
فرم رزرو مشاوره تلفنی کسب و کار