راهنمای حضور در وبینارهای اقیانوس آبی

لطفا حتما آموزش زیر را مطالعه کنید تا بدون هیچ مشکلی در وبینارهای اقیانوس آبی شرکت کنید

برای شرکت در وبینارهای اقیانوس آبی ابتدا باید نرم افزار zoom را دانلود کنید. شما می توانید با لپ تاپ، موبایل و تبلت در وبینار شرکت کنید بر این اساس که می خواهید با چه وسیله ای در وبینار شرکت کنید میتوانین نسخه مخصوص خود را دانلود کنید.

[su_button url=”https://zoom.us/client/latest/ZoomInstaller.exe” style=”flat” size=”12″ center=”yes” radius=”0″ icon=”icon: cloud-download”]دانلود نسخه مخصوص لپ تاپ و کامپیوتر[/su_button]

[su_button url=”http://oghyanooseabi.com/wp-content/uploads/us.zoom.videomeetings.apk” style=”flat” size=”12″ center=”yes” radius=”0″ icon=”icon: cloud-download”]دانلود نسخه مخصوص موبایل یا تبلت آندروید[/su_button]

[su_button url=”https://itunes.apple.com/us/app/id546505307″ style=”flat” size=”12″ center=”yes” radius=”0″ icon=”icon: cloud-download”]دانلود نسخه مخصوص موبایل یا تبلت ios[/su_button]

توجه داشته باشید مراحل زیر را ۱۰ دقیقه قبل از تاریخ و ساعت اعلام شده برای وبینار انجام دهید در غیر اینصورت به شما پیامی داده می شود مبنی بر اینکه وبینار هنوز شروع نشده است.

کلیپ آموزشی شرکت در وبینارهای اقیانوس آبی

می توانید برای آشنایی با شرکت در وبینارهای اقیانوس آبی کلیپ زیر را مشاهده کنید

راهنمای ورود به وبینار با لپ تاپ یا کامپیوتر شخصی

بعد از دانلود و نصب نرم افزار zoom، آن را اجرا کنید. پنجره ای مشابه عکس زیر باز می شود. بر روی join a meeting کلیک کنید.

join to webinar

هر کدام از وبینار های اقیانوس آبی دارای یک شناسه منحصر به فرد به نام آی دی هستند که برای ورود به وبینار باید آی دی آن وبینار را داشته باشید. آی دی وبینار پس از ثبت نام در وبینار به ایمیل شما ارسال می شود. برای مثال یک آی دی وبینار برای مثال در زیر آورده شده است :

۱۳۹-۵۳۳-۸۶۷

پس از کلیک بر روی join a meeting در پنجره جدید در قسمت meeting id، آی دی وبینار ارسالی به ایمیلتان را وارد کنید و در فیلد پایینی نیز نام و نام خانوادگی خود را به انگلیسی وارد کنید.

آی دی وبینار

در مرحله بعد از شما ایمیلی خواسته می شود که ایمیلی را که در مراحل ثبت نام وارد کرده اید وارد کنید. در فیلد پایینی نیز نام و نام خانوادگی شما نمایش داده می شود که می توانید در صورت لزوم آن را اصلاح کنید. پس از وارد کردن این دو روی join webinar کلیک کنید. کار تمام است. از وبینار لذت ببرید!

ایمیل برای حضور در وبینار

راهنمای ورود به وبینار با موبایل یا تبلت

پس از دانلود نرم افزار zoom برای موبایل یا تبلت از لینکی که در بالا قرار داده شده است مراحل زیر را ۱۰ دقیقه قبل از تاریخ و زمان مشخص شده برای وبینار انجام دهید.

پس از اجرای نرم افزار روی join a meeting کلیک کنید

join a meeting in webinar

در مرحله بعد در قسمت Meeting id، آی دی وبینار و در فیلد پایینی نام و نام خانوادگی خود را بنویسید و سپس بر روی join meeting کلیک کنید

meeting id mobile

در مرحله بعد در قسمت مشخص شده ایمیلی را که با آن در وبینار ثبت نام کردید وارد کنید. در فیلد پایینی نیز در صورت لزوم نام و نام خانوادگی خود را اصلاح کنید و بر روی ok کلیک کنید. به وبینار خوش آمدید!

اقیانوس آبی - مشاوره و آموزش برندسازی، بازاریابی و فروش