دانلود : کتاب افزایش فروش – چگونه با رعایت ۲۰ تکنیک ، فروش خود را چند برابر کنید؟

 

یک جزوه آموزشی در فرمت pdf با ۱۳ صفحه

حجم فایل : ۸۰۰ کیلوبایت

هادی احمدی کیست ؟

نویسنده و مترجم ۴ کتاب تخصصی

نویسنده مقاله در مجلات معتبر از جمله خلاقیت

همکاری با بیش از ۳۰۰ برند استانی و ملی اعم از بانک ها ، سازمان ها و کسب و کارهای کوچک و بزرگ

آموزش و مشاوره به بیش از ۲۴۰ مدیر و صاحب کسب و کار

عضو هیئت علمی و هیئت مدیره اقیانوس آبی

عضو هیئت مدیره در الکترو صدر و گروه صنعتی مانیک

قیمت محصول : ۱۲۰۰۰ تومان

رایگان

لینک دانلود این محصول برایتان ایمیل خواهد شد.
لطفا برای دریافت فایل، آدرس ایمیل معتبر وارد کنید.

همین الان روی دکمه زیر کلیک کنید تا
لینک دانلود برایتان ایمیل شود!

[su_button url=”#” style=”flat” size=”12″ center=”yes” radius=”0″ icon=”icon: cloud-download”]دانلود این آموزش ارزشمند[/su_button]

 

با چند مورد از تکنیک های کتاب افزایش فروش آشنا شوید :

 

افزایش فروش با رجوع به مشتریان غیر فعال

تحقیقات نشان داده است که هزینه جذب یک مشتری جدید ۵ تا ۱۰ برابر هزینه حفظ مشتریان فعلی است. متأسفانه در ایران به حفظ مشتریان کنونی اهمیت زیادی داده نمی‌شود و به جذب رضایت مشتری تازه وارد اهمیت بیشتری داده می‌شود. به این روش، روش دمبلی گفته می‌شود. در روش دمبلی مشتریان راضی و قدیمی خدمات کمتر دریافت می‌کنند و قیمت بالاتری پرداخت می‌کنند و مشتریان جدید و اهل چانه‌زنی خدمات بیشتر و قیمت بیشتری دریافت می‌کنند. این کار یک کار مهلک برای هر کسب‌وکاری است. همه کسب‌وکارها مشتریانی دارند که مدت‌هاست به آن کسب‌وکار سر نزده‌اند. برای افزایش فروش خودتن از همین الآن به اسناد، فاکتورها، سیستم حسابداری، فروشندگان و حتی دفترچه تلفن خود مراجعه کنید و ببینید کدامیک از مشتریان مدت طولانی است که از شما خرید نکرده‌اند و با ارتباطی با شما نداشته‌اند. برای تماس با آن‌ها، برنامه روزانه تنظیم کنید و آن‌ها را به خرید مجدد دعوت کنید. سعی کنید یک پیشنهاد عالی برای آنان در نظر بگیرید تا بواسطه این پیشنهاد اگر با رقیب شما همکاری می‌کنند، برای ترک رقیب شما و خرید مجدد از شما ترغیب شوند.

اگر با مشتری ارتباط برقرار کردید و اعلام بی‌نیازی کرد، سعی کنید از او بخواهید کسانی را که ممکن است به کالای شما نیاز داشته باشند را به شما معرفی کنند. منتظر نمانید، انجامش دهید.

افزایش فروش با مراجعه به مشتریان قبلی

افزایش فروش با بیش فروشی به مشتریان فعلی

زمانی که یک مشتری جدید از شما خرید می‌کند به فروختن یک کالا بسنده نکنید!

جالب است بدانید تحقیقات نشان داده مشتریان جدید همیشه در انتخاب اولین کالا دقت زیادی انجام می‌دهند و دیر به فروشنده اعتماد می‌کنند. اما زمانی که به فروشنده اعتماد کردند و تصمیم به خرید گرفتند، پیشنهادات بعدی که به آن‌ها داده می‌شود را بسیار سریع‌تر تأیید و انتخاب می‌کنند و آن پیشنهاد را می‌خرند. بنابراین برای افزایش فروش سعی کنید از این مزیت عالی استفاده کنید. نکته مهم در این روش این است که قبل از اینکه مشتری نسبت به نهایی کردن خرید اول خود اقدام نکرده است به او پیشنهاد جدید ندهید در حقیقت صبر کنید، یک کالا را بخرد و خرید خود را قطعی کند سپس شما وارد مرحله بیش فروشی شوید و به او پیشنهادات جدیدتر بدهید viagra new zealand.

افزایش فروش با بیش فروشی

برای افزایش فروش تبلیغ کنید، اما حرفه‌ای!

هیچ‌وقت به خاطر رکود فروش، بودجه تبلیغاتی خود را کم یا قطع نکنید، تبلیغ یک امر حیاتی برای کسب‌وکار است؛ اما یک تبلیغ خوب برای فروش و خروج از رکود، باید عامل انگیزشی مثل تبلیغ‌های مبتنی بر تعویض کالای کهنه با نو، خرید کالا فقط با پرداخت روزانه… تومان، ۴ تا بخر، ۵ تا ببر. در دوران رکود جذابیت خاصی برای مخاطبین دارد.

افزایش فروش با تبلیغ خلاق

اقیانوس آبی - مشاوره و آموزش برندسازی، بازاریابی و فروش