مشاوره

اقیانوس آبی در زمینه بازاریابی چه مشاوره هایی به شما ارائه می دهد؟

 

وقتی شرکت اقیانوس آبی مشاور شما باشد، برای افزایش سودآوری، کسب و کار شما در زمینه های زیر موردبررسی قرار گرفته و پیشنهادات ارائه میشود:

 • تحقیقات بازار
 • مدیریت ارتباط با مشتریان
 • تبلیغات موثر
 • قیمت گذاری
 • برند ساری
 • طراحی کاتالوگ و بسته های تبلیغاتی
 • طراحی محصول
 • جذب و آموزش نیروی انسانی (فروش)
 • تدوین استراتژی بازاریابی
 • تدوین برنامه ریزی بازاریابی                                  
 • بازاریابی محتوایی                                              
 • بازاریابی اینترنتی                                              
 • طراحی وبسایت موثر
 • طراحی کمپین تبلیغاتی
 • دکوراسیون و ست اداری
 • طراحی لوگو و شعار سازمانی
 • طراحی ساختار فروش


برای دریافت مشاوره و بهبود کسب و کارتان فرم زیر را پر کنید، خیلی زود با شما تماس میگیریم.

میخواهم از مشاوره استفاده کنم
مطمعن باشید اطلاعات شما نزد ما امانت خواهد ماند
close-link

۱۱ مزیت اقیانوس آبی برای مشاوره

۱.  مسلط به تکنیک های جدید و به روز بازاریابی و فروش

مسلما تجربه مشاورمهم است، اما مهمتر از آن به روز بودن مشاوربه علم بازاریابی است. چرا که علم بازاریابی به گونه ایست که مثلا ایده و روش ۳ سال پیش دیگر تاثیر گذار نیست. امروزه روش های نوینی در بازاریابی به وجود آمده است که اگر مشاور شما به آن آشنایی نداشته باشد نمی تواند شمارا به اهدافتان برساند. مشاورین اقیانوس آبی دایما علم خود را به روزمی کنند تا با استفاده از روشهای جدید وکاربردی به شما در راه رسیدن به اهداف بزرگتان خدمت رسانی کنند.

 

۲.  همیشه در کنار شما

دسترسی شما به مشاور و اینکه شما بتوانید راحت با مشاورتان در ارتباط باشید، بی شک برایتان مهم است. شرکت هایی که اقیانوس آبی را به عنوان مشاور خود انتخاب کرده اند دایم در جریان چگونگی پیشرفت کار و مراحل بعدی آن قرار گرفته اند.

وقتی اقیانوس آبیرا به عنوان مشاور انتخاب می کنید، در جریان برنامه مدون و زمانبندی شده مراحل پیشرفت کسب و کارتان قرار می گیرید. به صورت دایم با این شرکت در ارتباط هستید و جلسات منظم هفتگی با حضور شما تشکیل می گردد. شما نتایج را در هر هفته به وضوح مشاهده خواهید کرد. نتایجی که سودتان را تا چندین برابر افزایش می دهد.

 

۳.  انگیزه فراوان برای موفقیت کسب و کار شما

در هرکار انگیزه افراد نسبت به تجربه آنها به مراتب از اهمیت بیشتری برخوردار است. انگیزه ی پیشرفت و خدمت رسانی به همشهریان و انگیزه زیاد پرسنل اقیانوس آبی در برابر مشاورانی که بدون انگیزه و فقط به منظور کسب سود کار می کند مزیت بسیار مهمی است. اقیانوس آبی بیشتر به خدمت رسانی و ارتقای کسب و کار مشتریان خود و ارتقای سطح برند آنها فکر می کند.به نظر شما سایر شرکتهای مشاوره و مشاورین سر شناس نیز تا این حد این دیدگاه را دارند؟

البته اقیانوس آبی با خدمت به صنعتگران استان می تواند برند خود را نیز تقویت کند. هدف ما فقط برآوردن انتظار شما نیست، بلکه قصد این را داریم که شما خدماتی به مراتب با ارزش تر از آنچه تصور می کنید دریافت کنید. نتیجه ای که کسب و کارتان و برندتان را در صدر کسب و کارها و برندها قرار دهد.

 

۴.  تجربه عملی در زمینه تولید و فروش

یک مشاور خوب زمانی می تواند بهترین مشاوره را بدهد که خود با مسایل تولید و فروش آشنایی داشته باشد و با سختی ها و چالش های شما

در تولید و فروش آشنا باشد. اقیانوس آبی مدیران و مشاورانی را دارا می باشد که علاوه بر تحصیلات عالیو مطالعه و تحقیق فراوان در زمینه  مدیریت و بازاریابی، تجربه مستقیم تولید، خدمات و فروش را دارند که مسلما با وجود چنین تجربه ای بهتر می توانند مشکلات شما را درک کنند و نظرات کاربردی بدهند تا کسب و کار شما را متحول کنند، و این نسبت به زمانی که فرد مشاور اصلا درکی ازتولید و موانع و شرایط آن نداشته باشد و با آن دست و پنجه نرم نکرده باشد و فقط براساس آموزشهای وارداتی مشاوره بدهد؛ بسیار متفاوت است. شما ترجیح می دهید کدامیک مشاور کسب و کارتان باشد؟

 

۵.  آشنایی به فرهنگ و شرایط بازار استان یزد

همانطور که میدانید شناخت مشتریان و تشخیص نیاز مشتریان یکی از اصول مهم بازاریابی است.فرهنگ و عرف ، وضعیت جمعیت شناختی استان، سطح درآمدی مردم آن، سبک زندگی، اولویت های مردم آن استان و سلایق مردم از عوامل اثر گذار بر فروش در آن منطقه می باشد. که خوشبختانه از این حیث نیز اقیانوس آّبی می تواند درخدمت رسانی به شما بهتر عمل نماید چرا که شناخت خوبی به استان، فرهنگ و سبک زندگی مردم به منظورتشخیص نیاز مشتریان شما را دارد.

 

۶.  به کارگیری اصول بازاریابی در کسب و کار خود و عمل گرا بودن

یکی از معیارهای مهم در انتخاب یک مشاور کارامد توجه به این است که تا چه حد در کسب و کار خود توانسته اصول بازاریابی را پیاده سازی کند. مشتریان ما به این باور رسیده اند و بیان می کنند که اقیانوس آبی از معدود شرکتهای مشاوره ایست که به صورت حرفه ای گامهای خود برای رسیدن به یک برند جهانی را پیاده سازی نموده است. از اصول پایه گرفته تا طراحی فرآیند فروش منسجم، بازاریابی محتوایی، وبسایت موثر و بسیاری از اصول بازاریابی را خود پیاده سازی کرده و دایما در حال ارتقای آن می باشد واین یکی از موقیتهای بزرگ این شرکت میباشد. مسلما از حرف تا عمل فاصله زیادی است. شما در عمل تبدیل شدن کسب و کارتان به یک برند مشهور و سودآور را خواهید دید.

 

۷.  تجربه

اگر ملاک شما در انتخاب مشاور داشتن تجربه کافی در زمینه مشاوره است باید بگویم از این بابت هم شرکت اقیانوس آّبی انتخاب عالی برای ارتقای کسب و کار شما خواهد بود چرا که این شرکت هم در زمینه آموزش و هم مشاوره به شرکتهای زیادی خدمت رسانی کرده است که در زیر به برخی از آنها اشاره شده است:(البته ما این حق را به تمام مشتریان می دهیم که محرم اسرارشان باشیم . لذا برخی از مشتریان که تمایل نداشته اند نامی از آنها بردهشود، ما نیز به خواسته شان عمل نموده، و از بردن نام آنها در این قسمت و دیگر قسمتها

معذوریم).

 

۸.  پیگیری

تجربه به ما نشان داده همکاری مدیران کسب و کار بسیار بر روند کار اثر گذار است. اما مشغله کاری مدیران و به فراموشی سپردن مسولیتهایی که مشاور به آتها محول کرده مانع بزرگ پیشبرد پروژه است. اقیانوس آبی به منظور کمک به مشتریان خود در مسیر ارتقای سود آوری و رسیدن به اهدافشان برای این مشکل راهکاری دارد. به این صورت که بخشی از وظایف زمانبر را خود به عهده می گیرد ثانیا با برنامه ریزی دقیق فعالیتها و پیگیری های مدام باعث می شود چیزی از قلم نیفتد و تاخیر در روند کار شماایجاد نشود.

 

۹.  استفاده از تجربیات شما

تجربه مشاوره های قبلی به ما نشان داده که هیج کس به اندازه مدیران کسب و کار و پرسنل آن، یعنی خود شما، وضعیت کسب و کارشما را نمی داند. اطلاعات و تجربیات شما منبع ارزشمندی است که مشاورین اقیانوس آّبی نه تنها هیچگاه آن را نادیده نمی گیرند بلکه ارزش بسیار زیادی برای آن قایل هستند. لذا به منظور پیشرفت هرچه بهتر و سریعتر کار، از شما، نظرات شما وتجربیات شما بهره کافی برده خواهد شد. تا خود شما عامل اصلی رشد کسب و کارتان باشید.

 

۱۰.  رازداری

برخی از شرکتها چندان خوشایند نیست که دیگران متوجه شوند که آنها مشاور بازاریابی و فروش دارند. و یا اضطراب آن را دارند که مشاور اسرار و اطلاعات شرکتشان را فاش نماید. ما نیز به نظر آنها اهمیت می دهیم و تمام تلاش خود را برای امنیت خاطر مشتریانمان می کنیم. اگر شما نیز چنین نگرانی دارید ما به شما این تضمین را می دهیم که اگر تمایل نداشتید در هیچ مکانی حتی نامی از شما و کسب و کارتان برده نشود و به خوبی از منابع اطلاعاتی شما محافظت کنیم. هدف ما پیشرفت کسب و کارشما و سود آوریتان است نه چیز دیگری و شما رابه این مهم خواهیم رساند.

 

۱۱.  ضمانت

بسیار با افرادی که به تضمینی بودن و اجرایی بودن مشاوره اهمیت می دهند موافق هستیم. شما برای کسب و کارتان   زحمات زیادی کشیده اید و اهداف بالایی دارید. نمی خواهید هزینه ای کرده باشید، وقتی صرف کرده باشید و درنهایت بی نتیجه باشد. بسیار کار سنجیده ایست. ما در حواب این دقت شما، به شما ضمانت کاربردی بودن مشورتها و منجر شدن ان به سود آوری بیشتر شما را می دهیم. تا با خیال راحت، گروهی را در کنار خودتان، در تلاش برای خدمت به شما، برای سودآوریتان و رشد کسب و کارتان ببینید.برای دریافت مشاوره و بهبود کسب و کارتان فرم زیر را پر کنید، خیلی زود با شما تماس میگیریم.

میخواهم از مشاوره استفاده کنم
مطمعن باشید اطلاعات شما نزد ما امانت خواهد ماند
close-link


 

مشاورین اقیانوس آبی

      داوود احمدی

 • معاون اقیانوس آبی
 • کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی
 • مشاور و مدرس تبلیغات و برندینگ

      هادی احمدی

 • مدیر عامل اقیانوس آبی
 • کارشناس ارشد مدیریت صنعتی
 • مشاور و مدرس بازاریابی و فروش

اقیانوس آبی - مشاوره و آموزش برندسازی، بازاریابی و فروش

ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید تا همین حالا راهنما و اطلاعات ورود به وبینار برای شما ایمیل شود
یک وبینار 90 دقیقه ای آموزش مدل جهانی DISC
ثبت نام در وبینار
نگران نباشید ، ایمیل های مزاحم نمی فرستیم
close-link

چگونه با رعایت 20 تکنیک، فروش خود را چند برابر کنید؟

خیالتان راحت ! ما هم مثل شما از پیام های مزاحم متنفریم
 
برایم ارسال کنید
close-link
برای دریافت مشاوره و بهبود کسب و کارتان فرم زیر را پر کنید، خیلی زود با شما تماس میگیریم.

میخواهم از مشاوره استفاده کنم
مطمعن باشید اطلاعات شما نزد ما امانت خواهد ماند
close-link

 20 تکنیک افزایش فروش

در کمتر از 5 ثانیه فرم زیر را پر کرده و به این کتاب ارزشمند دست پیدا کنید
دانلود کتاب
close-link

 20 تکنیک افزایش فروش


در کمتر از 5 ثانیه فرم زیر را پر کرده و به این کتاب ارزشمند دست پیدا کنید
دانلود کتاب
close-link

با خواندن این مقاله

آیـنـده‌ای روشن بـرای فرزنـدانـمـان بـسـازیـم...
دانلود کنید
close-link